Airydress.com - skúsenosti s nákupom

maria.vinea
5. okt 2017

objednavate niekto z tejto stranky? je tam dost drahe postovne, ktore by som si z niekym podelila

danka2002
14. dec 2017

ja som si objednala z tejto stránky.tovar bol nekvalitný,poslali mi inú farbu topánok a ešte som zaplatila aj colný poplatok.poslala som niekoľko emailov,chcela som tovar vrátiť no žiadna odpoveď

oli18
22. dec 2017

Ja som si objednala šifónové letné šaty bielej farby a sú podšité žltou priesvitnou podšivkou. Reklamáciu som neuplatnila, znamenalo by to prísť o ďalšie peniaze. Takže nedoporučujem.

zakarka
28. dec 2017

Objednala som si 5 kusov a katasrtofa, to čo prišlo absolútne nezodpovedá popisu ani obrázkom, je to nenositelne a vratit sa to pravdepodobne nedá.
Je to čistý podvod.

trisestri
29. dec 2017

velmi zla skusenost,cisla absolutne nesedia,neupozornili na to ze treba platit clo,kominikacia ziadna-nikdy viac /60 tovar a vydavky na clo a ine 16 eur/

trisestri
18. feb 2018

este doplnim kabat sa po 3 tyzdnoch trha na vnutornej strane,zle zosity sev

mildragun
13. máj 2018

ahojte.............ja som si tiez objednala z tejto stranky a mozem povedat,ze otras!!!!!!!!!!!!mikina(jedina pouzitelna-ale upne ine matne farby a nie syte,ako na obrazku a aj kvalita)ostatne som vyhodila,lebo po mailoch som zistila,ze to naspat treba poslat nejakou divnou zasielkovou sluzbou,ktoru vobec nepoznam a na otazku,ci to mozem poslat normalne postou som dostala v poradi uz asi 6-ty nezrozumitelny mail,tak som sa nastvala a ostatne veci som vyhodila a prisla o nemalu ciastku penazi............cele zle..radsej sa tejto stranke a jej podobnym vyhnite!!!!!!!!!!!!

janci_022
27. jan 2019

NEODPORÚČAM!!!! Mamina si objednala a neopytala sa ma a toto jej prišlo!Nafotene pekne a pošlú vám niečo úplne iné šmejd horší ako u číňana! Ked sa niekomu zdá že aliexpres je nekvalitný tak toto je este horšie! Vrátiť sa to nedá a pri pokuse stornovať ani neodpovedali na mail až ked to odoslali! Šmejdi! A ani čislo nesedelo..

rora
27. jan 2019

vsak to je aliexpres ako vysity 😲 to dnes este niekto skoci na tieto pofiderne stranky co si robia biznis cez cinske handry, cisto len lákáním na pekné fotky??

robertkridl
15. jan 2021

Prosīm nenaleťte na pekné obrázky, nezhodujú sa s tým, čo dostanete. Objednala som viaceré kúsky, látky v kvalite podšïvky, umelina úplet, nevraciam len pre nehorázne poštovné. Rýchlo utekajte preč.....

szatmy
16. jan 2021

Ahojte, reagujem na vaše komentáre a chcem sa podeliť o moju skúsenosť. Objednala som si, na obrázku krásne šaty, no keď mi prišli, skutočnosť bola úplne iná. Namiesto krásnych šiat, prišla jedna handra, či skôr nočná košeľa. Nikdy viac, môžu sa hanbiť, takto klamať ľudí. 15euro som mohla radšej bezdomovcovi dať....
Toľko k nákupu cez airy cloth 💩😡

recenzia1
27. jan 2021

K Airydress iba toľko čo na obrázku. No proste otras 🙈 už nikdy viac. Toto sa mi ešte nikdy nestalo..

kitty143
29. jan 2021

Objednala som podľa obrázka krasne šaty (10,5€+4,5€ poštovné). Prišla totala handra. Možnosti "jednoducheho" vrátenia tovaru - sú 3 možnosti.
1. Možnosť bolo poslať tovat kam vám určia na vlastne náklady (u mna to bolo Belgicko, poštovné by stálo 7€), vratili by mi 100% ceny tovaru. Čiže strana na oboch poštových 10,5€
2. Možnosť, ze mi vrátia 70% hodnoty tovaru na kupon, ktorý mozem vyuzit na ďalší nakup, a tovar si môžem nechať
3. Možnosť, že mi vrátia 50% hodnoty tovaru spať na účet a tovar si mozem nechať.
Takze jedna lepšia voľba ako druhá.
Môj prvý a zároveň posledny nákup u nich!!!!!

frantiseklotrinsky
6. feb 2021

Dakujem za cenne rady. Hned som sa vrhla po recenziach tohto Airydres.com.
- Bolo mi podozrive,ze modelky su bez hláv. Ciže nezverejňuju ani svoju tvár
- A ak si lepsie vsimnete, tak tie fotky oblečení sú len koláže
A to je vrchol. Banda všivavá!!!

guz
16. feb 2021

Ahojte baby. Ja som si tiež všimla reklamu na krasne šaty. Lákavé ale ceny nereálne. Šaty za 8 eur? No a že idem pozrieť kontakt, adresu, obch.podmienky a nič. Vtedy mi ťuklo že to nie je solidny predajca. Tak som si zadala do googlu a vyhodilo mi vaše asi všetky negatívne komentáre k tejto zlodejskej stránke. Je mi ľuto že takto získavajú peniaze od prepáčte neskúsených žien. Možno by ste mohli niektorá, možno všetky napisať sťažnosť.

Vypracovanie sťažnosti na Rospotrebnadzor: balík dokumentov Ako napísať sťažnosť na internetový obchod? Musia sa uviesť tieto podrobnosti: Komu je sťažnosť zaslaná, konkrétne územné oddelenie Rospotrebnadzor. Pasové údaje a kontaktné telefónne číslo kupujúceho. Údaje online obchodu. Opis transakcie, pokiaľ možno s dátumami prevodu finančných prostriedkov a dodania tovaru, ak existujú. Je tiež potrebné poznamenať, že obchod odmietol vrátiť prostriedky. Tento problém priamo pochopte. Zoznam dokladov potvrdzujúcich skutočnosť transakcie. Podpis a dátum podania sťažnosti. Aké dokumenty sú potrebné? Ak chcete vrátiť prostriedky pomocou špeciálnych organizácií, musíte preukázať skutočnosť transakcie. Na tento účel musíte priložiť dostupné dokumenty. Zahŕňajú platobné doklady, príjmové doklady, tlačené príbehy o prevode finančných prostriedkov do online peňaženky obchodu atď. Je tiež potrebné priložiť kópiu listu zástupcom predávajúceho a ich odpoveď s odmietnutím. Môžete tiež priložiť fotky..

Kópie dokumentov spolu s písomnou sťažnosťou sa predkladajú oddeleniu Federálnej služby pre dohľad nad ochranou práv spotrebiteľov a starostlivosti o ľudí, ak sú zaregistrované. Samotná sťažnosť sa podáva v dvoch exemplároch. Do jedného mesiaca od dátumu registrácie sa musí žiadosť vziať do úvahy.

A prosim dávajte si pozor na podvodné stránky a predajcov. V dnešnej dobe je ich dosť treba si ich preveriť. Ďakujem pekne a veľa šťastia.

laurarebeka
22. feb 2021

Velmi zla skusenost, nesedeli velkosti, material nekvalitny, taka lacna cina. Reklamacia komplikovana, postovne drahe.

starohorska
1. mar 2021

Ešte dobre,že som našla tieto recenzie skôr,ako som začala objednávať. Ďakujem,že ste si skúsenosť nenechali pre seba!!!

kejty007
1. mar 2021

Akoze cista katastrofa toto.. Co mi prislo za handry..
Dnes mi prisiel balik...

frantiseklotrinsky
1. mar 2021

@kejty007 mozete to aj odfotiť?
a posli prosim podnet na inšpekciu. Lebo kopa ludi vas tu len vypisuje a nekoná tam, kde to aj prinesie nejaký úžitok. Take firmy treba zlikvidovat co najskor!!!!

jerrkalenny2
4. mar 2021

Objednala som si ležernu bluzku..vyzerala super aj cenovo pristupna..no dnes mi dosla a hotova katastrofa..vobec aleze vobec to nevyzerala tak ako na stranke.
Potrebujem ju vratit a neviem na aku adresu
Pomozete mi??? Dakujeem

selu11
4. mar 2021

My sme si z tejto stránky objednávali s kamarátkami spolu, bolo nás šesť. Každej prišlo niečo úplne iné, iná farba aj strih. Ja som však ako jediná bola spokojná. Je to už asi 3 alebo 4 roky a tie šaty odtiaľ nosím stále, boli presne také ako na obrázku. Takže ja som, podľa toho čo čítam, svetlá výnimka 😁

barbora319
9. mar 2021

Dobrý deň objednala som si zo stránky airydress. Peniaze strhli z účtu no mne neprišiel žiadny doklad o objednávke. Prosím vás ak má niekto z vás kontakt na túto stránku pošlite mi ho. Budem vám veľmi vďačná. Ďakujem😉

daduliiiik
21. mar 2021

Baby, všetkým vám ďakujem za recenzie (skúsenosti), skoro som urobila brutálny omyl a objednala si z airydress ... vďaka 🙏❤

dari1432
24. mar 2021

Katastrofa, to čo mi prišlo jedna veľká katastrofa!!! Handry totálne, botasky katastrofa aj kabát a šaty!!! Ľudia neobjednávajte z tejto stránky nič!! Lacná a hnusná Čína.

majka812
31. mar 2021

Dnes mi prišla bluzka,hotova katastrofa látka umelina vôbec neodporučam, objednala som si ale až potom som si všimla recenzie,no moja chyba.Veľmi banujem, prosim nekupujte

erka69
24. jún 2021

Dnes mi prišiel balíček šiat. Obrázky sú krásne, no realita hrozna. Škoda, že som skôr neprečítala recenzie. Zkakali ma krásne šaty, ale to co prišlo, niečo hrozné. Umelina, ktorú nikdy neobleciem. Ľutujem tie peniaze, ktoré som zaplatila, pretože bolo to cez 100 e. Ženy, nikdy nekupujte z tejto stránky. Niečo hrozné. V cinaku kúpite kvalitnejšie veci, než od nich. Neodporúčam nikomu