Agentúra Nové tváre alebo Charlie Brown

nikolet_89
24. jún 2013

Ahojte maminky pozna niektora z vas tieto agentury ?? pripadne mate niake negativne skusenosti ? rada by som prihlasila dcerku, len by som chcela vediet aj osobne skusenosti s nimi dakujem

letnavcielka
16. júl 2013

Ahoj, ja som si vybrala Novetvare.sk lebo mnoho kamosiek dali deticky prave do tejto a hovoril mi, ze im stale chodia ponuky na fotenie a podobne, tak som si vybrala novetvare.sk
Maju castingy po celom Slovensku, aj v BA aj v KE, tusim, ze aj v Ziline.
Skus s nimi, ja som bola na castingu a boli na mna velmi mili.

bayuska
14. jan 2014

aj moja sestra tam zrejme pojde

bayuska
14. jan 2014

@letnavcielka ako dlho ste uz v novych tvarach ? Ja som teaz v UK len ma mama poprosila, aby som o nich zistila ci su vpohode... Ste stale spokojne ? mala ma 8 rokov 🙂

mskorova
8. júl 2015

ahojte chcem sa spýtať, či to funguje? či sa niekto ozval, alebo tak, skúsenosti, vďaka 😉

1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evulienka26
30. aug 2017

Ahojte Maminy má niekto pozitívne skusenosti s agentúrou nové tvare.sk?chodia Vám nejaké ponuky?chcem vedieť či to nieje odrb.dakujem

1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evulienka26
30. aug 2017

@1majinka tiež ste sa tam registrovali?

evulienka26
1. sep 2017

@1majinka áno sme tam zaregistrovaný

nelusiatko
31. mar 2018

Ahojte, máte nejaké aktuálne skúsenosti? Dostali vaše deti nejaké ponuky alebo to skončilo nafotenim booku? Ďakujem

julia225
31. mar 2018

Moja dcera je v Charliebrown a bola na castingoch x krat ale nikdy ju nevybrali. Vzdy bola v poslednom vybere s jednym alebo max dvomi babami a vzdy vybrali niekoho bud z Ba alebo Prahy... do charlie uz nepojdeme.
Teraz sa ideme skusit zaregistrovat do novetvare, uvidime

6969
26. aug 2018

Mám veľmi negatívne skúsenosti. Agentúra nie je seriózna a má málo ponúk, ak vôbec nejaké. A navyše berie peniaze za vyhotovenie booku vopred, stým že sa vám to vráti keď budete fotiť (aj keď nebudete, ako ani ďalších 10 ľudí ktorých som tam stretol). V "balíčku" ktorý predáva, ktorý je mimochom povinný na to vôbec figurovať v tejto "agentúre", sú aj pofidérne kurzy ohľadom "chôdze(catwalk)" a "improvizácie" na casting v zahraničí, ktoré nemajú vôbec žiadnu výpovednú hodnotu. Bavil som sa s reálnou modelkou a povedala že v serióznych agentúrach to väčšinou je tak, že book neplatí model priamo ale nepriamo. Taže pri prvých pár foteniach ide zisk serióznej agentúre ktorej sa splatí náklad na book dotyčného modela a následne už ide zisk modelovi, samozrejme agentúra má stále províziu. Na koniec by som len poznamenal že táto agentúra by pravdepodobne skrachovala keby nerobila každý mesiac casting a následne si nepýtala od ľudí ktorý sa nerozumejú modelingu peniaze za balíček ktorý im má zaručiť prácu v tejto oblasti. Moja skúsenosť bola zameraná čisto na modeling a fotomodeling takže nemôžem posúdiť ako táto "agentúra" figuruje v oblastiach hostesingu a hereckých castingov ale osobne ju neodporúčam nikomu.

babi81
4. jan 2019

@6969 ja som robila pred par rokmi cez charlie brown

veri113
26. feb 2021

@julia225 neradim registrovať sa tam

veri113
26. feb 2021

Nové tváre alebo po novom fame management vôbec neodporúčam. Chceli odomna zaplatiť book vopred a už je to 2 roky čo som tam zapísaná na žiadnu ponuku čo som odpisal sa už neozvali. Nereagujú na moje moje správy a chcu len peniaze!

lenkamamalenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz