Acer notebook

18. júl 2024

Zdravím 🙋🏻‍♀️, máte niekto skúsenosti so zariadeniami tejto značky? Po prípade s konkrétnym modelom Acer Aspire 3 15? Mám v pláne kúpu a preto budem vďačná za každú odpoveď. Prajem pekný zvyšok dňa.🙂

monciika
18. júl 2024

Ahoj, ja som mala ešte aj máme doma acer monitor vyše 10 + rokov funguje bez chyby. Pred rokom som kúpila acer notebook a frčí. Priateľ má tiež acer a tiež frčí. Nemáme síce tento model, ale podľa mňa je to dobrá značka 🙂

regsy
18. júl 2024

Za tie peniaze radšej niečo iné, napr. Asus. Kedysi som robil vo firme, kde sme mali vo veľkom Acer notebooky. No bolo ich toľko na reklamáciu, že sám kuriér, ktorý ich vyzdvihoval prehlásil, že keby nie tých reklamácií, tak nemá čo robiť 😅 Ale to bol rok 2015. Plus jedna moja osobná zlá skúsenosť z reklamácie s Acerom.

gas1201
18. júl 2024

skôr by som skúsil nejakú FB skupinu typu PC poradňa kde im napíšeš rozpočet, čo od toho očakávaš, ako sa bude využívať a chalani ti nájdu to najlepšie v danej cenovej kategórii

e1h
18. júl 2024

Od značky Acer radšej ruky preč. Ja všeobecne každému radím, že žiaden notebook, ktorého názov začína na písmeno A. 😀
Odporúčam pozerať Dell Latitude a vyššie rady, HP ProBook a vyššie rady, Lenovo Thinkpad T a tiež vyššie rady. Nehovorím, že sa nemôžu pokaziť aj tie, ale sú robené pre biznis a väčšinou vydržia toho rozhodne viac. Okrem toho, ak sa bude notebook aj prenášať, tak by som nebral nič väčšie ako 14". Sú ľahšie aj pevnejšie.

niekto2hy
18. júl 2024

Kup si zrepasovany Dell,HP EliteBook,Thinkpad...