AAA - skúsenosti

cvargajedna
7. mar 2024

Mám otázku akú máte skúsenosť s AAA , planujem kúpiť auto ale som na vaškach , viem že teraz sa už da cez VIN zistiť históriu ale aj tak sa obavam či kúpim vozidlo v poriadku

anika17
7. mar 2024

@cvargajedna odtiaľ auto už nikdy,kúpili sme tam naše prvé a nikdy viac,toľko problémov sme mali s tým autom.Aj brat chcel od nich kúpiť Octaviu,nakoniec sme našli pôvodného majiteľa,auto malo kožené sedadlá a oni ich vymenili za klasické a keď išiel do Škody pred kúpou na prehliadku tak zistili že ani km nesedeli a vraj si overujú autá

katkaseiner
7. mar 2024

odporucam odtual nic nekupovat a ani tam nic nepredávat. V auguste sme tam predali a prepis bol nekonecny porod. To auto lieta po republike a ak sa mu nieco stane za rok tak mame problem... verim vsak ze to auto uz ma kopec toho vymeneneho a nekupila by som ho uz naspat lebo s tymito lajdakmi neverim ze ho "neupravili"

micusa2222
7. mar 2024

@cvargajedna veľká spokojnosť...v priebehu polovice dňa auto predané, odpísané, papiere v poriadku..len mi trošku stlačili cenu...s tým som nebola spokojná...

domka222
7. mar 2024

Počula som tiež zlú skúsenosť

katica06
7. mar 2024

@cvargajedna AAA nikdy, mám najhoršie skúsenosti

guudy
7. mar 2024

@cvargajedna diskusie o AAA su tu pravidelne. Precitaj si starsie a zistis, ze dilemu uz nemas…

stanulienkat
7. mar 2024

Mas tu milion diskusii o tom. Aj o vaškach.😀

andel7766
7. mar 2024

Jednoznacne ich obist oblukom.

cookie29
7. mar 2024
janka2501
7. mar 2024

Ja mam uz 5 auto, a ziadny problem ani pri jednom....vybavenie sice trvalo vzdy dlhsie,ale zakazdym som odisla s autom...

wishes
7. mar 2024

ja som tam predala svoje stare auto, uplny srot a za smiesny peniaz, bola som rada, ze som sa ho zbavila 😂 zaroven som od nich kupila akoro nove auto, v zaruke, malo kilometrov atd…. s tym som spokojna a mam ho do dnesneho dna 🙂
takze podla mna, ked nieco zvazujes, tak jedine nove a stariny nekupuj 😂

masandra
7. mar 2024

@cvargajedna nikdy!

cvargajedna
autor
7. mar 2024

Tak ale ani súkromník od ktorého by som mohol kúpiť auto mi nemusí povedať pravdu o stave vozidla .. je to ťažké kupovať v dnešnej dobe auto ale snáď sa podarí kúpiť niečo dobré 😀

wishes
7. mar 2024

@cvargajedna ako pisem, kup od nich len auto nove, malo km a v zaruke, vtedy neriesis 🙂

waski32
7. mar 2024

Ja som tam kupoval auto pred dvoma rokmi a dva dni do zadu aj predaval auto, a spokojnost, ano oni radi klamu, a špekuluju, no ja som trval na urcitej cene, a tu som aj dostal, akonahlne mi cinknu peniaze na ucte, odhlasim pzp a dalej ma nezaujima co z autom spravia :(

kikapog
7. mar 2024

Ja ani neviem ako je to možné, ale som vďačná, že mám dobrú skúsenosť. Ako mladá žena som si tam pred 5 rokmi kúpila auto (Škoda superb, dlho som šetrila), doteraz perfektne slúži. Kupovala som ho sama, takže mohli ma kadejako oklamať, ale nespravili to. Je pravidelne kontrolované servisákom.

Ale počula som aj negatívne skúsenosti.