AAA Auto - skúsenosť

majko60
25. mar 2023

Hodnotenie predajcu aaauto..
Po kúpe auta Kde sa cena predávaného auta navýši pri podpise . zmluvy z akciovej o cca 1700€ naviac,ale budiš človek prežije.Papierovanie niečo stojí.Povedia Vám ,že auto možte do 3 dní vrátiť,ak sa Vám niečo nepozdáva..Opak je pravdou.Do troch dní na aute začala vyskakovať motorová chýba.Preto som sa vrátil na pobočku aaauta s dôtazom čo ďalej a či môžem odstúpiť od zmluvy.Povedali že ich technik sa na poruchu pozrie .Súhlasil som.Technik však už v ten deň nerobí nech prídem ráno o 8hod.Rano som sa technika dočkal okolo 10hod.No dobre nevadí vydržím.Čo asi nasledovalo? Technik napojil auto na Pc vymazal chyby a bolo.Povedal som im že som si to mohol dať urobiť aj inde bez čakania 2 hodín.Povedali že sa uvidí o vrátenie auta sa ani nebavil.3 dní prešli prvú podmienku som už nesplnil na vrátenie auta.No pomyslel som si možno tak blbá náhoda že kontrolka motora naskočila.Prekvapenie o dva týždne kantrolka motora sa zapla znova.Tento krát som sa otočil cez chat na aaauto.Na druhý deň mi zavolali .Poradili že si nemám dať opraviť auto len urobiť diagnostiku a stym mám papierom a predfakturaciou isť späť na pobočku,že mi povedia čo ďalej.Doručil som fakturaciu na pobočku v Michalovciach, prevzali cez net odoslali,a povedali že mám čakať na odpoveď,že auto možem dovtedy použivať.Čakal som skoro dva mesiace a nič.Tak som sa rozhodol zase sa cez chat nakontaktovať na aaauto.Zavolali tu už ochota z ich strany skončila.Žiadal som ich o preplatenie diagnostiky,a zaslanie nového katalyzátora,lebo na diagnostike sa ukázalo že je zlý.
Chat znel od pána P.Bednarika
V prípade prejavenia sa vady vozidla pán Škvarkovský, máte v našej spoločnosti možnosť uplatnenia si reklamácie vozidla.

Tú je možné do jedného roka od zakúpenia vozidla podať na niektorej z našich pobočiek pristavením a vydaním vozidla s prítomnou chybou. To od Vás bude prevzaté a v rámci tridsať dňovej lehoty bude reklamácia odborne posúdená a následne v zmysle zákona ukončená. Oproti vydaniu vozidla Vám bude vystavený protokol o reklamácii vozidla, čím je možné reklamáciu považovať za zahájenú.

Bez možnosti posúdenia vady vozidla nie je možné reklamáciu považovať za oprávnenú a bez vydania vozidla do procesu reklamácie aj za zamietnutú.
Chápete kolotoč posielania ,majú technika ,potom treba dať na posúdenie,nič nedostanete na pobočke na papieri .Že ste tam boli niečo reklamovali.
Tak som si nakoniec dal vymeniť katalyzátor na svoje náklady nebudem sa večne naťahovať na skrytej zavade oprava 220€.kolko som sa nachodil na pobočku v Michalovciach a zaplatil 50 € za diagnostiku .Mal som to urobiť skôr.
Skúsenosť je jasná ........aaauto už nikdy...

babulkomale
25. mar 2023

@majko60 stacilo si precitat recenzie a nikdy by si tam nevkrocil.
Ist pozriet auto na inzerat s dobrym mechanikom je jedina cesta ako nekupit srot.

bloger
25. mar 2023

@majko60 Sestra má tiež zlú skúsenosť s nimi. Tie autá nie sú v poriadku. To vie každý si myslím.

3009
25. mar 2023

@majko60 dcéra mala od nich auto a nikdy viac s tou spoločnosťou.

vlado818
25. mar 2023

Ja som teraz predaval v aaa a na moje pocudovanie vsetko prebehlo super. Sice nedali tolko kolko som chcel ale o trosku menej. Auto som predaval rok... Ale sranda je ze tiez napojili na pc a boli tam 3 obcasne chyby. To bol vraj dvovod znizenia ceny ak by sa polozky pokazil aby bolo na servis.

alenamihal
25. mar 2023

AAA je najhorsia co sa tyka vsetkeho,uz len od papierovaciek a nie to este kupu auta riesit s nimi....v reklamach sa vychvaluju ale pravda je opak...jedna velka katastrofa...my sa isli len si pozistovat veci a uz vtedy nam nesedelo vela veci...tak sme odisli radsej...

alenka58
25. mar 2023

je na nich veľa negatívnych hodnotení hlavne pri kúpe auta, ja som predávala cez nich a bola som milo prekvapená aj cenou a rýchlosťou ale možno je to len výnimka, ale auto by som od nich nekúpila

cacianka
25. mar 2023

@alenka58 pri kúpe im to ide v rýchlom konaní, lebo vedia že zarobia, a dosť mastne

katica06
25. mar 2023

@majko60 mám negatívne skúsenosti, bolo to vyše15 rokov dozadu,neuspela som reklamáciou, pri pokuse o vrátenie toho vraku mi nechceli vrátiť peniaze, nič sa za tie roky nezlepšilo

martinp288
25. mar 2023

Ja som kupoval v AAA a nieje problém, auto mám už skoro 3 roky. Musím dodať, že som kupoval 4r auto zo servisnou históriou, ktoré bolo po skončení leasingu. U starších áut viem že veľa ľudí sa už popálilo.

sasa1310
25. mar 2023

@majko60 mňa by zaujímal ročník auta, lebo pri staršom aute nemôžete čakať, že vám ho v AAA budú predávať ako nové. A čo sa týka tej ceny. Oni aj uvádzajú 2 rôzne ceny. Jedna je v prípade leasingu a druhá cena je v prípade platenia v hotovosti. My sme mali už niekoľko áut, aj z AAA a boli všetky tip top. Ale boli to autá nie staršie ako 4 roky, lebo je logické, že keď niekto predáva už staršie auto, treba tam čo to opraviť a veľa ľudí to už prenecháva na nového majiteľa a neinvestuje už do toho auta ani cent

magduska2
25. mar 2023

@martinp288 Mam podobnu skusenost.Kupovala som 3 ročné auto a Top stav,serv. knížka.Žiadny problém, este som do něho "Euro" nevrazila.
Myslím,že toto sa týka skôr 10+aut...kde podla mna už je to lotéria a je jedno či sa kúpi v AAA alebo u známeho

janka2501
25. mar 2023

Ja mam a AAA uz 4 auto, a vsetky boli ok, posledne mam rok, hoci trvalo dlho kym sa vsetko vybavilo, ale odisla som na aute.

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
25. mar 2023

Manzel tam pred rokmi daval auto po 3. majitelovi, o par dni ho mali v ponuke - po 1. majitelovi. Raz sme tam boli, hladali sme narychlo auto. Cakali sme asi hodinu, potom nas vzali do kancla, vyvalili na nas podmienky s tym, ze tam bolo na splatky, samozrejme, obrovske navysenie. Povedala som, ze nemame zaujem - pan, ktory s nami jednal, zacal zvysovat hlas, robit na nas natlak, ze jeho kolegyna (ktora tam skormutene sedela na radiatore) kvoli nam volala neviem komu a vybavila nam taketo skvele podmienky, nemohla ist domov za detmi a my takto. Tak som mu povedala, ze s tymto u nas nepochodi a isli sme prec. Este trikrat nam volali, ze auticko na nas caka. Nikdy viac, smejdi zasrati.

sasa1310
25. mar 2023

@mandzula takýto odžub ohľadne počtu majiteľov nikomu neprejde. veď vo veľkom TP je vypísaný počet majiteľov. Tu v BA je iná mentalita predajcov

mandzula
25. mar 2023

@sasa1310 bolo to x rokov dozadu, teraz neviem, ako funguju, no dovera je v prdeli.

majko60
autor
26. mar 2023

@sasa1310 ročník 2014 ,kupované začiatku roka 2022

kacenocka2
21. sep 2023

Neodporúčate kúpiť auto ani do,Napr. 10 000 najazdenych km,3 ročné auto?S 200 000 km je logické že akékoľvek auto nebude v top stave

vafla5
5. nov 2023

Áčka už nikdy nikdy viac. Ja som kupoval volkswagen polo rok výroby 2007 benzín+plyn v áčkach pol roka dozadu za cenu 3200€. Malo najazdené podľa papierov 130.000km. Pri skúšobnej jazde niečo búchalo ale tvrdili, že sú to len tlmiče, ktorých výmena stojí pár eur inak je auto v úplnom poriadku. Po kúpe som teda dal auto do servisu vymenili tlmiče, olej a rozvody. Na aute som za pol roka najazdil 2.000km. Momentálne auto nepotrebujem tak som sa rozhodol ho predať a šetriť si radšej na novšie. Išiel som teda naspäť do áčiek, že sa dohodneme na nejakej rozumnej cene. Očakával som okolo 2500€. Veď som predsa moc nenajazdil, dal ho ešte opraviť takže oni ho stále mohli predať za tých 3200€, čiže by stále zarobili a ja som až tak veľa neprerobil. Ale to som sa kruto zmýlil. Po skúšobnej jazde mi oznámili, že mi za auto dajú maximálne 1000€ aj to ako protihodnotu ak od nich kúpim iné drahšie auto. Takže sú len dve možnosti. Buď ma o*ebali pri kúpe vozidla a auto nemalo takú hodnotu alebo tých 2 tisíc km čo som na ňom najazdil znížili hodnotu auto o vyše 2 tisíc eur. Hmm čo je asi tak viac pravdepodobné? Každý kto zvažuje kúpu u týchto akože najlepších predajcov áut na Slovensku tak odporúčam sa im veľkým oblúkom vyhnúť aby ste nespravili rovnakú chybu ako ja a keď už aj tak chcete ísť od nich auto kúpiť rozhodne berte nejakého technika, čo sa tomu rozumie. Ja som to nespravil a draho som zaplatil.

kacenocka2
6. nov 2023

@vafla5 😯tu je vidieť koľko na tých autách zarobia.neje možné za pol roka aby tak hodnota klesla,potom by bol u nich v ponuke za 3000 minimálne podľa mňa..zvažujeme stále kúpu auta od nich,ale max 3 ročné,najskor Kiu na ktorú je 7 ročná zaruka.

vierockamatkova
22. máj 2024

@kacenocka2 záruka 7 rokov je iba na karosériu...tiež je to mylné pre spotrebiteľa a užívateľa auta nakoľko Kia hovorí o 7 ročnej záruke ale nie komplet... treba sa opýtať...tak len toľko

vlada41
22. máj 2024

my sme predavali auto a zacali vyvolavat z Aaacka, ze ho chcu, aj za cenu v inzerate. Muz tam teda isiel, dali ho na PC, ze tam je nejaka chyba v motore a navrhli cenu nizsiu cca o 30-40%. muz ich odmietol - auto malo 4 roky, servisovane v autorizovanych servisoch, bez akychkolvek problemov. Pre istotu sme sa zastavili v autorizovanom servise, natocili ho a povedali, ze to je blbost a ze to tak v Aaackach robia, aby znizli cenu. Nikdy viac do AAA...

majuskaaa1996
2. sep 2024

To sú tí najväčší podvodníci , akí len existuju pod slnkom ..... Klamú,zavadzaju okradaju ludi ..... Čistilý povod .... Víno slubujú .... Vodu nalievaju.... Nemajú peniaze na vyplacanie vozidiel ..... A to slubujú hory doly .... Neodporučam nikomu navštevu aaa auto ani nic podobne ..... Celá ich reklama je jedno velke klamstvo ....

kacenocka2
3. sep 2024

@majuskaaa1996 nikto nikoho nenúti im predať auto,ale čo sa tyka kúpy 1-3 ročného auta,v okolí a v rodine nikdy nebol problém s nimi