AAA Auto

jahodka6655
24. jún 2024

Dobry den, chcem sa opytat ci niekto nevie poradit ohladom skusenosti, kupovala som auto v aaa auto, nasledne ako som sla cestou domov, tak som si tam vsimla chybu dymelo z vyfuku cierny dym , je potrebne vymenit filter kedze to nebolo v predpisoch napisane tato chyba je podla vas mozne aby mi tu chybu preplatili oni? Myslim opravu... dakujem vopred za poradenie

butterflyeffect
24. jún 2024

Ved k nim zajdi alebo zavolaj. Myslim ze dokonca maju take ze si tam vies priplatit ze servis a vymenu do nejakeho obdobia. Ale to sa dohduje prinpodpise zmluvy

stanulienkat
24. jún 2024

Nikto normalny nekupuje auto v AAA. Na nete je milion recenzii o ich autach a praktikach. Ked "dymelo", hadam si bola na skusobnej jazde. Urcite ti nebudu do papierov pisat vsetky chyby. Tolko papiera nemaju. Skus tam zavolat.

rozculena
24. jún 2024

@stanulienkat nechápem,že ľudia si nevygúglia nič pred tým,ako idú niečo kupovať....aj vrabce na streche čvirikajú,že AAA nie nikdy

fido69
24. jún 2024

Chyba bola kupiť tam auto. Ostatné je už len následok. 😉

andrejka1974
24. jún 2024

@jahodka6655 oni nikomu nič neprepustili odtiaľ nikdy netreba kupovať auto radšej si našetriť a kúpiť si nové alebo predvádzacie auto

jahodka6655
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jahodka6655
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
butterflyeffect
24. jún 2024

@jahodka6655 maju call centrum pripadne volat na pobocku. Alebo rovno ist

jahodka6655
autor
24. jún 2024

@butterflyeffect podla vas to preplatia?

butterflyeffect
24. jún 2024

@jahodka6655 no ja neviem co mate v zmluve 🤷🏻‍♀️ ponukaju rozne sluzby. To ci vam to preplatia alebo nie vam zodpovedia jedine oni

jahodka6655
autor
24. jún 2024

@butterflyeffect i tak vam dakujem🥰

animus
24. jún 2024

@jahodka6655 predajcovia resp. všetci zamestnanci sú školení tak, že každú reklamáciu majú hneď na prvý krát zamietnuť. Na základe toho aj tá kopa negatívnych recenzií. Ak chceš s nimi niečo riešiť, čakaj že na prvý krát nepochodis a potom budeš musieť vytiahnuť naozaj dobre argumenty aby ti niečo preplatili. Držím palce

vikisisi
24. jún 2024

@jahodka6655 veď do 10 dní vieš odstúpiť od zmluvy a vrátiť auto

andrejka1974
24. jún 2024

@jahodka6655 podľa mňa nie

nisia
24. jún 2024

@jahodka6655 raz som citala jednu zmluvu od nic a bolo tam malym pismom napisane ze vozidlo nie je vhodne na prevadzku na pozemnych komunikaciach (nieco v takom zmysle) . Pozrite si zmluvu bolo to niekde na konci a dost malym pismom. Ak to tam maju tak Vam nic nepreplatia lebo ste nemali jazdit na aute. V AAA dostali viac krat pokuty za neferove jednanie. Aj tak si myslim ze Vam nic nepreplatia. Mali by ste im dokazat ze to bola zatajena chyba o ktorej mohli vediet, v tedy by ste sa mohli natahovat aj s advokatmi, lebo sa budu urcite branit zubami nechtami aby nic nezaplatili, ze vozidlo ste si pozreli, pripadne vyskusali, a ci uz sa do aut rozumiete alebo nie po ohliadke ste suhlasili s jeho stavom. Aj ked by bolo zjavne ze tam je chyba.

gas1201
25. jún 2024

treba pozrieť čo je v zmluve. ale treba ju prečítať úplne komplet celú do poslednej bodky.
to že treba vymeniť filter (tipujem teda asi DPF ak dymi na čierno) ti povedali niekde v servise? či si na to prišla sama?
možno by bolo dobre vedieť aj kedy si od nich kupovala auto.

katkaseiner
25. jún 2024

Opravim tvrdenie ze v AAA auto nic nekupovat - ja tvrdim ze ani tam nic nepredavat. Strasne jednanie z ich strany...

sswift
29. jún 2024

ten výfuk na aute tam je práve na to, aby čierny dym vyšiel výfukom a nie niekde inde.
Po kúpe akéhokoľvek používaného auta, je vždy potrebné počítať s tým, že hneď ako to bude možné je potrebná výmena spotrebného materiálu: olej, chladiaca a brzdová kvapalina, všetky filtre, všetky remene.