AAA Auto

misienka123
25. jún 2023

Aké máte skúsenosti s týmto predajcom áut?nevieme sa rozhodnúť či od nich kúpiť auto alebo nie

guudy
25. jún 2023

Je tu uz niekolko diskusii so skusenostami s AAA. Precitaj si a budes mat jasno 🙂

simonah73
25. jún 2023

za mna nie, co som pocula alebo citala na tuto temu a aj otec mal odtial auto a uz nikdy viac, tak asi na jednu dobru kupu pripada mozno aj desat zlych...

stanulienkat
25. jún 2023

Urcite NIE!!!!!!!!

domiklik
25. jún 2023

@misienka123 nie nie a ešte raz nie

mamickalisticka
25. jún 2023

@misienka123 auto ti vychvalia do nebies aj keď je to vrak.. my sme si vzali od nich auto (potrebovali sme vzadu 3isofixy pred rokom) a teraz sme kupovali nové auto kvôli dovolenke ( a potrebovali sme väčšie) tak sme ho chceli ísť naspäť predať (potrebovali sme sa ho zbaviť hociako najrýchlejšie) a že taký vrak nechcú.. hlavne ze pred rokom to bolo najlepšie auto na svete 😂😂 neodporúčam, sú to kšeftari, z 100 aut su možno 2ks dobre. Ver recenziam. Klamu ako vedia.

jamimo
25. jún 2023

@misienka123 tak čo ja viem, tak na AAA počúvam už 10 rokov negatívne skúsenosti 🙄

misienka123
autor
25. jún 2023

Aj keby novšie auto 3-4 roč, myslíte že by bol problém?potrebujeme auto a nedaju nam nikde na leasing, lebo manžel nemá Slovensku pracovnú zmluvu..v AAA reklamuju že dajú aj bez dokladovania príjmu

timing
25. jún 2023

Kup, ale nebudes mat auto ani peniaze

zuzanaete
25. jún 2023

Ja im neverim ani nos medzi ocami. Predavali sme auto a uz si nepamatam, ci sa oni ozvali alebo ja som sa informovala o moznosti predat vez nich, ale teda nic sa nekonalo. Neskutocne praktiky mali uz cez telefon, strasny natlak okamzite zrealizovat predaj. Predavali sme 5 rocne auto, s ktorym nebol ziaden problem. Takze za mna aaa v ziadnom pripade.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2501
25. jún 2023

Ja mam 3 auto odtial,a nikdy som nemala ziadny problem...teraz som naposledy vo februari 2022 kupila, a vsetko je ok

zuzkaa1991
25. jún 2023

@misienka123 manzel predal auto im kedze . potreboval kupit vacsie...co sa.tyka v tip.top.stave nove auto....dnes ide pozrieť typ auta.ktory zhana uz mesiac ale.zas je rozdiel kupit starsie auto ako nove.plus on cez nejaky server(stranku).si overoval.auto ci nebolo.havarovane stocene km atd.....urcite cez aaa auto musi byt.profi.clovek.ktory.sa vyzna v autach a neodzubu ho predajcovia....ci kupi auto.dnes je otázne aj ked.je to 7rocne auto

vava_1994
25. jún 2023

Mame odtial novú oktavku a vsetko v pohode🤷‍♀️🤷‍♀️ocividne asi sme vychytali jeden z tych dobrých kusov

janka1011
25. jún 2023

@misienka123 nikto ich neodporúča, ale aj tak tam stále veľa ĺudí kupuje...🤷‍♀️

misienka123
autor
25. jún 2023

@zuzkaa1991 veď prave,lebo po novom sa dá zistiť podla win čísla ci su stiahnute km a overiť či je kradnute sa tiež podla mňa dá..napr Kia dava záruku viac rokov, čiže keby sme kupili 3 roč.tak ešte by mala záruku.. možno to záleží aj od šťastia,kto jak trafi.my by sme chceli auto max do 5 rokov

mirka438
25. jún 2023

Svokor odtial ma auto uz niekolko rokov a doteraz nemali jeden jediny problem. Je pravda, ze citam a pocuvam len same negativne hodnotenia ale su aj vynimky.

rebrambora
25. jún 2023

Nic dobre som nepocula.

sasa1310
25. jún 2023

@misienka123 my sme mali 3 autá odtiaľ, všetky boli bez problémov.

tyrkysova_kobyla
25. jún 2023

Mne samotny moj osobny servisak pred kupou noveho auta povedal, nech ani neskusam pozerat na AAA, ze take auto mi odmieta opravovat 😃 takze asi vie, o com hovori, a co za kusy sa tam predavaju

nepic
25. jún 2023

@misienka123
Normálny autobazár ako každý iný. Nemôžeš čakať,keď kupuješ 10+ ročne auto a ešte za najnižšiu cenu,že kúpiš najlepšie auto. Kúpa staršieho auta je vždy lotéria. Málokto predáva auto "len tak",aspoň ja vždy auto predávam pre niečo. Autíčkari čo viem boli vždy podvodníci a vždy sa snažili oklamať a zarobiť.
Ja osobne som z konkrétneho bazáru kupoval auto a jazdí v rodine doteraz,len to bolo ročné auto a tuším za 31 tis €.

mima1608
25. jún 2023

My sme od nich nekupovali, ale sme im predávali a... No povedzme, že to auto čo sme im predali potom oni inzerovali s úplne inými technickými údajmi ako bola realita 😅 takže asi tak.

katica06
25. jún 2023

Nie, nikdy viac aaa,

mandzula
25. jún 2023

@mima1608 presne, aj nasa skusenost. A raz sme tam v casovej tiesni chceli auto kupit a su to obycajni smejdi, vyuzivajuci natlak.

kik2022
25. jún 2023

@misienka123 väčšinou negatívne skúsenosti s nimi mali ľudia dávnejšie pred par rokmi. My sme kupovali pred 2 rokmi 10rocne auto a sme maximálne spokojní. Aj sme cez nich predali nové auto.

kik2022
25. jún 2023

Alebo sme mali možno len šťastie na dobre auto 😆

vlado818
25. jún 2023

Auto som tam predal 5 rocne. Max spokojnost.