70% mužov dostane povolávací rozkaz Myslia to naozaj?

miska1012
11. jan 2015

Na Slovensku hrozí, že na 70% muži vo veku od 18 do 55 rokov dostanú povolávacie rozkazy nastúpiť do vojny!
Vychádzame z vyjadrenia premiéra Slovenskej republiky Róberta Fica, ktorý tvrdí, že na Na Ukrajine na 70% hrozí vojenský konflikt.

wena
11. jan 2015

Nič v zlom, ale never všetkému čo si prečítaš na nete 🙂

acer11
11. jan 2015

no hotovo!! minule som dokonca počula,že kravské prdy škodia tejto planéte-čo teraz? myslia to naozaj? 😀

andrejka1974
11. jan 2015

never tomu 😀 😀 😀 😀

stefka33
11. jan 2015

Ha ha ha 😀 😀 😀

jaduska
11. jan 2015

No pri Ficovi si nikto nemôže byť istý 🙂 http://panobcan.sk/nepremeskajte-30-1-2015-inak...

Tiež mi to príde trochu nafúknuté, máme predsa profesionálnu armádu, NATO atď. Pochybujem, žeby verbovali civilov, čo v živote nemali v ruke zbraň....

svetluska82
11. jan 2015

Boooze taketo somariny vytrhnute z kontextu. Netreba verit vsetkemu kto co povie.ludia su tak zblbnuti mediami ze kolegyna si mysli ze ju pred exekuciou vytiahne z biefy atomova bomba. Naco budem splacat ked kszdu chvilu buchne atomovka.to hovori s istotou asi mesiac. Milujem takych ludi co siria paniku

natuska87
12. jan 2015

Premier, ako vzdy, tara...

veronika1369
12. jan 2015

Mne to muž vysvetlil tak, že povolať môže len tých čo boli na vojne, dakedy to bolo povinné.. nemyslím, že tam zavolajú hocikoho čo ani zbraň v ruke nedržal.. 🙂

natalym
12. jan 2015

inak áno tí čo majú absolvovanú prezenčnú vojenskú službu, sú v zálohe a v prípade potreby ich môžu povolať.

sorciera24
12. jan 2015

@jaduska aj ja som to citala...najprv som myslela, ze hoax.....vystrasila som muza:D ...ale ten zakon, co je dole uvedeny...cize zakon c. 569/2005 a 570/2005 z.z. je realny...skuste si pozriet ten zakon, lebo on realne v zbierke zakonov existuje...a keby nahodou doslo k najhorsiemu (co dufame, ze nie)....tak beru muzov za radom.....ak nepodaju podla toho zakona to odoprenie.....a je tam aj ten januar spominany (ten sa mi zdal ako fake), ale je to v zakone...dpc
cize vsetci muz. pohlavia, obcania SR s trvalym pobytom na uzemi SR od 18-55rokov....ziadne vynimky ako modre knizky, ci neabsolvovanie voj. sluzby.... http://www.akhraska.sk/?p=5505
inak, mohla to byt diskusia, nie otazka;)

uanka
16. jan 2015

tak komu verit?poslat to vyhlasnie o odopreni ci ako?boze ved tu si clovek nemoze byt nicim isty. moze to byt somarina ale co ak je to naozaj. kto vam povie pravdu?a ak naozaj sa nieco zomelie a zacnu posielat tie rozkazy?patrime k nato tak mozu povolavat aj oni cez SR?celkom ma to vystrasilo.

stefka33
24. apr 2022

@slovakboy čo si dostal povolávací rozkaz?

negymama
17. máj 2024

skor si sa mohla zamerat na ine vyjadrenie premiera Fica - napriklad
"Ludom tu uz docista drbe!" 😅

liv1
19. máj 2024

@negymama tema stara 9 rokov 😁 potom trocha obnovena pred dvomi