3x sa mi snívalo, že som tehotná

simonka9090
26. máj 2020

Ženy moje ... už 3x sa my snívalo že som tehotná že idem rodiť prečo sa mi to sniva ? Mám jedneho syna a tonmy stačí 😁😁

asia83
26. máj 2020

@simonka9090 Podvedomie a v ňom strach z ďalšieho tehotenstva?

simonka9090
autor
26. máj 2020

@asia83 nemám strach ale je nám skoro mat dieťa

lenuliatko84
26. máj 2020

Kukni snar

savoya
26. máj 2020

@simonka9090
Moze to znamenat ze sa rodi v tvojom zivote nieco nove,neaky projekt,myslienka,pociatok niecoho noveho.

vilma7
26. máj 2020

Nič si z toho nerob, mne sa pred 20 rokmi snívalo že mám deti a mala som ich až teraz... takže nič to neznamená

sense
26. máj 2020

Tiez sa mi posledny mesuac parkrat snivalo ze som pozitivny tehu test... ale nikdy som sa nad tym nezamyslala co to znamena...

asia83
26. máj 2020

@simonka9090 Takže strach z otehotnenia, lebo je pre vás skoro mať dieťa. Či chcete dieťa, keby otehotniete, tak sa potešíte?

marca12
26. máj 2020

Podvedome mas z toho strach alebo to bola pre teba stresujuca udalost cely porod a tak sa ti to vynara v snoch. Mne sa obcas prisnije,ze mam maturity alebo statnice a samozrejme,ze ich v tom sne nestihnem. A to som zo skoly vonku uz dobrych 18 rokov.

miadi
26. máj 2020

Nic to neznamena maximalne že sa bojiš tehotensrva. Ked som bola mala 3x ma zožrala liška. ( Lebo u starenky mali besne lišky a ja som sa dost tulala sama po lesoch kopcoch a som sa ich bàla lebo som žiadnu nestretla myslela som ze su vacsie až raz na ulici v Londyne si jedna predomnou vykračovala po chodniku. )

v3rca11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunny8
26. máj 2020

Mne sa tak snívalo pred oboma tehotenstvami 😂😂😂

jankaovecka
26. máj 2020

To nema suvis s tehotenstvom. Ked sa ti sniva ze si tehotna a ides rodit tak nastava u teba nejaka zmena, nieco nove pride, vyriesi sa. Stare konci a nove sa rodi, doslova.

barboritta
26. máj 2020

@sunny8 ja pravidelne rodim a pritom viem,ze na 100% uz nebudem.teda v snoch som myslela ze rodim,samozrejme

sunny8
26. máj 2020

@barboritta tak asi to u každého symbolizuje niečo iné. Pri prvej dcérke sa mi to snívalo v júli a v auguste bola posledná ms .. mesiac predtým by som ani netušila že dieťa chcem prišlo to veľmi narýchlo a celkom nerozvážne. Pri druhej sme sa snažili vyše pol roka tak z toho chápem že v podvedomí som mala deti 😂 ale mimo toho sa mi nikdy nesnívalo o pôrodoch a deťoch

gabrielapatrik
27. máj 2020

Mne s stále sníva o jednom hercovi, ani za nič si na neho nespomenim, raz som videla film s nim.... Takže proste hlava si robí svoje 🙂