3D obočie - permanentný make up

dasaaa
11. feb 2014

Ahojte, má niektorá z vás urobený permanentný make up obočia metódou 3D? V Bratislave je dosť málo salónov, ktoré ju robia. Vraj vyzerá prirodzenejšie ako čiarková metóda. Ako ste spokojné? Zháňam referencie na salón RubbraRosa Beauty Studio v Bratislave. Má niekto skúsenosti?

kamicasso
6. okt 2015

Takze damy dovolte aby som Vam dal aj ja nejaku inspiraciu. Tato praca je z Kosic - Mikropigment studio Kami Casso. Studio sa specializuje na mikropigmentaciu: 3D obocie, Ocne linky, Pery, Vlasy. Rekonstrukcne tetovania: Upravy jaziev, prsnych dvorcov, vitiligo, repigmentacie, atd. Pracu vykonava umelecky tater s takmer 20rocnou praxou a posledne 3 roky sa specializuje vyhradne na ukony spomenute vyssie. Kontakt: http://www.permanentny-makeup.eugo.sk

sturova1
24. okt 2015

Ahojte, musím sa pochváliť, ako mnoho žien, ktoré si nechali urobiť permanentný make-up u Veroniky Kocianovej v Bratislave, http://www.beautystudioveronika.sk/. Asi jediná skutočná profesionálka na SK, čo sa týka komunikácie, práce i vedomostí. Má vyštudovanú zdravotnícku školu, čo bolo pre mňa TOP. Môžem iba odporučiť, má vytetované tisíce žien a tomu zodpovedá aj jej úžasná práca!!! Prikladám moje foto ;)

batovadcera
6. nov 2015

Za mňa odporúčam Veroniku Kocianovú http://www.beautystudioveronika.sk/, garantujem vám, že nikto na SK vám neurobí krajšie tetované obočie, ako ona. Myslím si, že viac slov vôbec netreba, stačí si pozrieť, jej práce. Prikladám aj svoju fotku 😉

beautystudioveronika
6. nov 2015

Dobrý deň, napíšem len toľko, že nemusím s nikým súťažiť, predháňať sa, ani sa skrývať za pekné slová bez fotografií. Myslím si, že ľudia sú natoľko rozumní, aby vedeli, ako si vybrať kozmetičku, ktorá jej vytetuje permanentný make-up. Každému sa páči niečo iné a tak je to správne a podľa toho sa aj rozhodne. Momentálne vlastním tisíce fotografií a videí z tetovania PMU, ktoré som robila ja, vlastnoručne! Uverejňujem zopár nových 😉 http://www.beautystudioveronika.sk/

beautystudioveronika
12. nov 2015

Pozor na amatérov a neodborníkov v tomto obore, zodpovedne si vyberajte, kto vám vytetuje permanentný make-up, aby z toho nestala doživotná trauma, nemuseli ste podstúpiť bolestivé odstraňovanie laserom, po ktorom zostanú jazvy navždy. Ak je prmanent natetovaný plytko do pokožky-1,2mm, tak sa dá opraviť odstránením a následne natetovaním nového permanentu. Ale ak je natetovaný do hĺbky 2-3mm, dá sa povedať, že ide o trvalé tetovanie (navždy) a tu pomôže iba odstránenie laserom. Prikladá fotografie žien, ktoré trpia pre svoj vzhľad a zopár z nich ma osobne navštívili 😉
http://permanentny-makeup.eu/

miladicka
6. jan 2016

Ja som v siestom mesiaci a bola som na tetovaní permanentu u Veroniky Kocianovej, www.beautystudioveronika.sk. Je to profíčka, ktorá sa vyzná úplne najlepšie, robí to už nejaký ten rok. Pre mňa bolo dôležité, aby som videla recenzie a fotky. Tiež ma potešilo, že má vyštudovanú zdravotnícku školu a teda viem, že sa vyzná v liekoch, pokožke atď.

Nerada riskujem a tak som verila v to, že je naozaj profesionálka. Cenovo prístupná pre každú ženu, komunikácia ne vysokej úrovni, panuje tam kľud, pokoj, čistota a hygiena. Tetovanie bolo úplne bezbolestné tak, ako aj avizuje už pri objednávaní sa. Pracuje v Hotel Bratislava na 3.poschodí.

Výsledok predčil moje očakávania a po mesiaci vidím konečný výsledok, ktorý stojí za to. Vrelo ju odporúčam. Neriskujte so svojím výzorom, tetuje sa do pokožky a v hre je váš výzor, tak navštívte radšej profíka! Pozrite si jej fotky http://beautystudioveronika.sk/

danica2711
7. jan 2016

baby, to si prečo vlastne chcete dať urobiť? Pôsobí to strašne neprirodzene a "tvrdo"... inak celé reklama beautystudio veronika...

miladicka
7. jan 2016

@vedorka Prepáč, ale Slovenská rupublika vyzerá preto tak, ako vyzerá, lebo ľudí, ako si ty je na Slovensku viac, ako tých normálnych! Nezaujíma ma ani to, že je to tvoj názor a môžeš ho napísať. Sú to iba úbohé slová, plné závisti a primitivizmu od človeka, ktorý nikdy a nikde nič nedokázal. Vieš prečo bude Slovensko navždy žebráckou krajinou? Lebo väčšina ľudí je v nej primitívnych. Už sme si zvykli, že ľudia miesto podržania, pochvaly a podpory budú radšej urážať dehonestovať a osočovať! Asi nebude niečo v poriadku s tvojím vyjadrením, ak si prečítaš recenzie od ľudí, ktorých Veronika Kocianová vytetovala https://www.zariadim.sk/studio-veronika. Vždy sa ozvú úplné chuderky, ktoré v živote nič nedokázali. Narozdiel od vás Veronika tetuje permanentný make-up zadarmo ženám s rakovinou. Sama som toho svedkom, pretože tam bola i moja mama. http://permanentny-make-up.sk/. Môžete sa len a len hanbiť za svoje vyjadrenia! Pozri sa na jednu stránku, ako dopadli ženy v iných salónoch, ktorým Veronika teraz pomáha, aby netrpeli!!! http://permanentny-makeup.eu/. Úbohosť nepozná hranice...

beautystudioveronika
7. jan 2016

Ďakujem za obe posledné správy (jedna negatívna a druhá pozitívna), ale ja si nepotrebujem nič dokazovať, niekomu sa páči a niekomu nie ;) Kritiku príjmam iba od ľudí, ktorí sa rozumejú tomuto remeslu. Ja si idem svoje, veď viem, že ako jediná mám plný kalendár. Všetkým sa vyhovieť nedá...ale stále nedokážem prísť na chuť tomu, ak sa niekomu niečo nepáči, prečo pridáva negatívne správy? Asi, aby sa pridali ďalší a snáď, aby bol ten človek niečím výnimočným a ukázal, že "on" vie tetovať azda lepšie ;) Alebo sa niekomu páči tetovanie, ktoré je nižšie? Možno, veď ľudia sú všelijaký, hlavne sú neprajní...

jovani
23. jan 2016

Sikovna kozmeticka robi skvele permanentny makeup ciarkovanou metodou v Bardejove, ochotne vysvetli pri prvej konzultacii vsetky nejasnosti a hlavne ma fotky svojich zakazniciek, vysledok stale spokojne zeny....
https://www.facebook.com/kozmetikasolariumVNB/

kikass
18. feb 2016

Takéto obočie Vám urobia na západe Slovenska, v Sládkovičove, viac info a fotiek mojich prác nájdete v skupine na FB pod názvom "Kozmetický salon KRISTIN"

monystudio
26. máj 2016

Ponúkam kvalitný permanentný makeup 3D čiarkovanou metódou, s rozumnou cenou, najkvalitnejším prístrojom a farbami na trhu! Vyzerá to veľmi prirodzene, stačí pozrieť fb Mony štúdio (Bánovce n.Bebr.) Rada odpíšem na akékoľvek otázky! 😉 Jedna korekcia je v cene, druhá je do roka za polovičnú cenu. Okrem PMU ponúkam aj iné kvalitné služby, napr. akýkoľvek druh profi líčenia s možnosťou líčenia až k vám domov! Už teraz sa na vás teším! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

beautystudioveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rudkocam
14. júl 2016

Rozmýšľala som, či prispieť a rozhodla som sa. Ja som bola u pani Veronike K. a žiaľ ja mám inú predstavu o 101, či niekde uvádzaný až 200% výsledok. Pozitíva: príjemné prostredie, príjemné pani. Čo sa týka následnej starostlivosti o obocie všetko dostatočne, až obsiahli vysvetlené. Všetko som dodržala. Pigment sa krásne usadil. Nuž a negatíva z môjho pohľadu/pocitu. Veľa som čítala, fóra, jej stránku. Všade samé superlatívy ako poradí, super urobi.....ja som ľahla do kresla, ona začala robit-ticho.... Rada som informovaná, tak som sa teda pytala ja, čo vlastne teraz a teraz robi... možno som náročný klient, ale požadujem aktívnu komunikáciu o postupe. Ani jedna otázka o mojej predstave...už má objímala neistota. Na otázku, či zužuje obocie, odvetila nie. Že len biely akoby mosek. No proste vytrhané obocie podľa jej predstáv. Tetovanie rozdielne. Ľavé hrubšie, než práve, čo mi potesilo do oci pri prvej kontrole v zrkadle....nevsimla si to... nevidela to... ok, že to ide vykorigovat a chystala sa upraviť nesprávne obocie. Hrubšie ešte rozšíriť... Tetovanie nie je bezbolestné. Aj túto informáciu by som zákazníčkam upresnila. Miestami je minimálna, no je. Definovala by som to ako zminimalizovanie citlivosti a bolesti anestetikami 🙂 povedala som jej, že sa mi to nepáči-obocie ňou vytvarované, aj to, že cítim bolesť..komunikovali sme. Už je tomu pár týždňov a nezvykla som si na samu seba ☹ raz som odchádzala s plačom od kaderníčky. Teraz som sa premahala po kozmeticke :-\ Je na zváženie pani Veroniky to čo som aj jej povedala, aj tu uviedla. Kritika posuva ďalej a núti nás na sebe ešte viac makať. To je moja nechvalyhodna skusenost ☹ (ospravedlnujem sa za možné chyby, preklep. Našepkávac občas robí, čo chce)

jovani
20. nov 2016

Pre zaujemkyne z vychodneho slovenska odporucam sikovnu kozmeticku s praxou a certifikatom na microblading (permanentny makeup):

http://www.facebook.com/kozmetikasolariumVNB

🙂

kikass
20. nov 2016

ja zas zapádne SR- okr.GA, "kozmeticky salon KRISTIN"- viac foto a info aj na FB pod týmto názvom

jmisakova47
16. jan 2017

Ahojte, ak chcete krasny a prirodzeny permanentny make up odporucam samu SEBA. Je velmi dolezite, aby kozmeticka najskor tvar predkreslila a az po vasom odsuhlaseni zacala tetovat. Viac informacii najdete na mojej stranke soulmedstudio.sk. Rada vam poradim ako zvyraznit vasu krasu. Jarka

jovani
16. jan 2017

Predkresluju všetci, v tom nespočíva úspech.

kikass
16. jan 2017

uz som dlho nepridala fotky mojich prác, okr.GA, SLADKOVICOVO

petra1105
4. apr 2017

Prispejem aj ja skuse ostou s pani Veronikou Kocianovou.Na zaklade jej reklamy ktoru si robi kde sa da a vsade sa snazi davat fotky a prezentuje sa ako najlepsia odbornicka tak sme si ju s kamoskou vybrali.Najskor som ako darcek dale svojej mame poukazku k nej na obocie.Moja mama u nej bola obocie ked dosla somov bolo pekne vyditelne sice tenucke take ciary podla mna ale moja mama bola spokojna.Tak som jej zavolala ze teda sa chcem objednat a aj moju kamosku.Pytala sa vi yz sme niekedy boli a ja ze ano boli na tetovani iarkovou metodou ale uz to mame vypadane kedze preslo 2roky tak ze ona nas potrebuje vidiet.Dohodli sme sa ze na druhy den tam pojdeme sa ukazat.Prostredie v ktorom posobi je pekne vsak samozrejme ked je to v hotely prve prekvapenie nam bolo ked nam povedala ze ak nam to vypada tak dorabka bude stat 80e co pri inych stoji prve zadarmo alebo 20e tak sme ostali zaskocene.Ked sme vychadzali tak pri dverach stala pani ktora cakala na dorabku s tym ze ju odbila nech caka ze ona potrebuje este poupratovat.Tak sme s tou pani zacali komunikovat a pozreli sme si aspon jej pracu.Bola som v soku kedze ta pani mala hrozny tvar obocia a to nemala svoje obocie takze jej ho ona sama musela vytvarovat a taktiez farba bola tmavo modra co som zostalla az b soku kedze ona sama sa prezentuje ako odbornicka a upozornuje na ine ktore taketo farby davaju.Po tyzdni mojej mame to obocie tak zbledlo ze ho ani nebolo vidiet a to som zaplatila 160e moja mama chuda smutna kedze ocakavala ze to bude take ako jej hovorila a ju ubezpecovala.Nato som jej napisala prenu negativne ohodnotenie na jej stranku a co si myslite co spravila...samozrejme ho vymazala.Takze ak nic negativne nenajdete tak to len dosledku toho ze ona negativa nebere a ide si pen svoje a lutujem dopredu ludi co zaplatia dost velku ciastku a vlastne za nic.Dufam ze aspon niekomu pomoze moja skusenost.

microcare
7. aug 2017
jmisakova47
7. aug 2017

Velmi pekna praca microcare. Pridavam postreh k fotkam pani Veroniky. Neviem, ci si este niekto vsimol, ze vsetky zeny maju rovnaky tvar obocia, co sa mi zda divne, pretoze kazda mame predsa inu tvar. Soulmedstudio.sk

microcare
8. aug 2017

@jmisakova47 dakujeme velmi pekne. A mate pravdu, nikto nema rovnake proporcie tvare, preto je zakladom dobre zameranie ;)