3D mihalnice v Devínskej

katka3588
1. mar 2018

Ahojte,nájde sa tu niekto kto má skúsenosti s 3D mihalnicami v OC Glavica v Devínskej Novej vsi oproti tescu čo robia čínanky? Ďakujem

jeennyv
1. mar 2018

@katka3588 od cinaniek by som si z principu nic robit nedala, u nas maju nechtove studio a zeny odtial odchadzaju s plesnami...oni pouzivaju ich tie materialy, co nie su certifikovane pre eu trh....

kammik
1. mar 2018

na toto by som odvahu nemala, keď tak tak choď do salónu normálneho, kde takéto veci robia, možno to síce bude drahšie, ale nemusíš sa báť, že budeš mať nejaké problémy, len rátaj napríklad ja som za prvé riasy platila 50€ sa mi zdá

katka3588
autor
2. mar 2018

@kammik jasne skusim salon radsej

kammik
9. mar 2018

@katka3588 to som rada, lebo si myslím, že nestojí za ušetrenie pár eur to, že by si mala červené opuchnuté oči a aj tak by si si musela dať mihalnice dolu 🙂

katka3588
autor
9. mar 2018

@kammik to je pravda radsej pojdem do salonu 🙂

cecilia68
9. mar 2018

@katka3588 A radšej popozeraj recenzie... aj v niektorých salónoch môžu byť "šikovnice" a odídeš s opuchnutými a zalepenými viečkami 😂

lizatko1009
9. mar 2018

ja robim mihalnice 5 rokov a poviem pravdu maju iny material, hned to vidiet na ociach je to otrasne a este to aj cele zlepia

fionka13
29. máj 2018

@lizatko1009 ahoj, prosim ta a ty robis v ramci BA alebo Devinskej? vies dat na seba nejaky kontakt/salon? Dakujem 🙂

lizatko1009
29. máj 2018

@fionka13 ja mám salón v novom meste

lenkalenkka
10. jún 2020

@katka3588 ahoj Katka, vbehla som do tohto salonika na mihalnice hned potom ako mi spravili vlasy v saloniku vedla. Som zvyknuta na azijatky v salonoch vdaka zivotu v zahranici, no s mihalnicami mam menej skusenosti zatial a pomaly sa ucim rozpoznavat ktore su ake. Co som chcela bol natural look. Jej praca bola cista a sikovna, citila som sa tam fajn, no vysledok bol trosku iny ako som ocakavala, mihalnicky boli krasne poukladane a dlho dlho drzali no vyzerali trosku umelo na mna oproti mihalnickam co som mala pred tym. Odporucila by som to kockam ktore chcu mat vecerny look viac ako ten denny a prirodzeny. Ak by mala viac typov mihalniciek tak by som sa k nej vratila. Bola sikovna. Platila som 30e