Výsledky HIT

16. máj 2023

Je ta hitka zla? Rozumiete sa do vysledkov? Dik

slavomira236
16. máj 2023

Nie nie je to az take zle...moja mala toho enzymu dcerka len 0,6...

autor
16. máj 2023

@slavomira236 ok dakujem

anjelok
16. máj 2023

https://www.medirex.sk/lekar/detail-parametra/1624 si v sedej zone..ja mam 3,2 cize uz hranica. Ty si na tom lepsie.

tanika
16. máj 2023

Mozem sa spytat vam robili odber krvi boli ste bez atihistaminik ?? A ja mam iba jedno číslo 1,69 myslim ze povedala funkcia kozna a ze nevadi ze veriem atihistaminika nalko aj ak mi isto vide hitka a výškach😂ake mate problemy vy ? Ja hrozne

hankab
16. máj 2023

@anjelok mozem sa spytat ako sa ti to prejavuje? Mne vysli take hranicne hodnoty tiez, ale doktorka sa k tomu stavala tak, ze je to v pohode. No mna roky trapia problemy s naduvanim a travenim celkovo ako by som mala tu najhorsiu formu.

autor
17. máj 2023

@tanika ja kedy ako len unava palenie zahy . Musim vzdy podietovat. A hlavne ked zjem pizzu napr o par dni zas nieco tazsie vtedy viem ze bude zle. Ale chcem s tym uz zatocit. Vraj ked vyliecime creva po dlhej diete to bude ok

autor
17. máj 2023

@tanika a ano z krvi odber

autor
17. máj 2023

@anjelok co znamena ze som v sedej zone

dlucy
17. máj 2023

Ahojky ja mam tiez roky som drzla nizkohistaminovu dietu a plus daosin pred obedom a vecerou. Ako casto mas pls to palenie zahy? Ja teraz s tym bojujem od polky januara. Dakujem

autor
17. máj 2023

@dlucy no hlavne ked zjem nieco tazke viac krat tyzdenne. Napr pizza a potom burger alebo kebab. A tak mam palenie zhy aj tyzden. Podietujem a je ok. Ale uz chcem definitivne tomu zabranit☹️

dlucy
17. máj 2023

Verim Ti viem o com hovoris ja ju mam denne lieky uz neberiem lebo neucinkovali tak som zacala dietou zatial len 5ty den tak snad uz bude lepsie

tanika
17. máj 2023

@dlucy mozem sa spýtať daosin pomoho? Zmienil problemy. Ja mam dao 1,69 problemy, červeň az opuch v tvari , flaky po tvari , Cerveny dekolt a niekedy mam aj pálenie v puse , pery ako keby stúpanie take naliate pripuchnute , moze byt toto ozaj problem toho hit ???

dlucy
17. máj 2023

@tanika ano pomohol ale k tomu aj ta dieta

tanika
17. máj 2023

@dlucy a mozem sa spytat ako sa tebe prejavuje ? Teda problem HiT ?

slavomira236
17. máj 2023

@tanika dcerka napeiklad vyhodi sa jej ekzem alebo zihlavka. Je nervozna dost ma zapchy casto sopel ..hit ma rozne priznaky scerveneju jrj lica

dlucy
17. máj 2023

@tanika mne hlavne takymi malymi svrbiacimi bodkami ako od komara a upchaty nos alebo pokasliavam ked nieco zjem.

dlucy
17. máj 2023

@tanika urcite moze byt. Si aj na facebooku?

tanika
17. máj 2023

@dlucy nie , ja som diag na hit v piatok konecne u koznej urobila odber a to som mala v sebe zodac rano a vecer od alergologicky ta ma riesi uz dlho ale tieto problemy zacali tak od novembra 22 ake hlavne po vianociach po chorobe 3 atb boli aj alerg . Reakcie no des a toto vsetko sa mi zacali robiť. 😂

anjelok
17. máj 2023

Autorka, no podla tej tabulky pod 10 je zvysena pravdepodobnost HIT a pod 3 je uz vysoka pravdepodobnost. Ty mas pod 10, ale stale nad 3. Kazdopadne tu uz by som si davala pozor a sledovala co ti robi zle, co tolerujes atd...

anjelok
17. máj 2023

@hankab zlym travenim, naduvanim, ale ja som aj sibo mala, ja som celiatik, cize celkovo travenie problematicke. Kolegyna napr.mavala hnacky + kozne problemy.

hankab
17. máj 2023

@anjelok prave to mi nikdy nesedelo, ze vsade citam o tych koznych problemoch, takmer kazdy s HIT ich ma a ja nikdy. Teda okrem psoriazy, tu mam, ale nikde sa s HIT nespaja.

tanika
17. máj 2023

@anjelok poprosim mozem sa spytat ? Aké mala kolegyna kožné problemy pri hit a kodnoty dao ? lebo ja kožné problemy vid vysie moje príspevky ale ja praveze z okolia poznam ludi s trávením , ( hnačka , brucho , kŕče ) , pocit na zvracanie .

anjelok
17. máj 2023

@tanika ona mala aj hnacky a take nieco ako ekzem, bola vyhadzana

anjelok
17. máj 2023

@tanika a hodnoty neviem presne, ale mala potvrdeny hit a drzala dost prisnu dietu

anjelok
17. máj 2023

@hankab myslim, ze prejavy su individualne..a problemy, ktore opisujes mozu byt aj z ineho...intolerancie, sibo..neviem, ake vsetky vysetrenia mas za sebou

tanika
17. máj 2023

@anjelok nejake vysetrenie od alergologicky ze imunocaps isac odbery vysledky vyskedky zatial len cez📞 ze vsetko negativne boli ti ze vraj odbery IgE alergie na potraviny , inhaláčne , parazity, hmyz . Budem vedieet viac 5.6. Idem na kontrolu . A u koznej mi vyslo DAO 1,69 z krvi a to odber pod atihistaminikami nemohla som vysadit . A v novembri hranicne na kravské mlieko to mi maju este brať raz ns kontrolu. Intolerancie mi obvodna nejako nechce urobit stale to odďaľuje. Ale teraz pijdem na liekovu alergiu na odbery . A bol mi zistený helikobakter z hadičky u gastro len nemoze byt liečený atb nakolko som dve po sebe alerg. Reakcie . Takze asi tak u mna 😂

anjelok
17. máj 2023

Intolerancie ti urobi aj na gastro...kludne aj HP moze robit problem, ak nemozes atb, treba brat dlhodobo probio @tanika

cecilia29
17. máj 2023

Ja som mala taky hodnotu a po diéte po roku som to mala dobre

tanika
17. máj 2023

@anjelok ďakujem ano , len ta hit mi vyska teraz taky nízka 🙈

tanika
17. máj 2023

@cecilia29 aku hodnotu ste mala? A problemy ? Dik