Spoľahlivosť a ceny testov potravinovej intolerancie

pufinkaaa
19. jún 2020

Dobrý deň prosím vás podeľte sa o skúsenosti kde a v akej sume ste si dali robiť testy na potravinové intolerancie? A či je to podľa vás spoľahlivé. Ďakujem

buzz5
19. jún 2020

@pufinkaaa zadarmo u imunoalergologičky, je to test z krvi

dzina007
19. jún 2020

ja teraz uvazujem ktory balik si zaplatim.. zalezi od toho ktore potraviny chces najviac zistit. aspon ja idem podla toho.

základné ako mliecna bielkovina, laktoza, vajecny bielok, soja, lepok ti vie urobit aj obvodny lekar.

v sukromnych balickoch si skor prestuduj ake testy sa robia na ktore potraviny a podla toho, Napriklad v najdrahsom v medirexe su uz aj vselijake morske plody a specialitky ale no ja osobne to pravidelne nejem a nepotrebujem to.
Ja asi pojdem cestou zakladnych 90 potravin

nini1010
19. jún 2020

@dzina007 kde sa daju prosim ta pozriet tie baliky a ceny,a dalsie info k tomu?

dzina007
19. jún 2020

tam sa preklikas ci chces 44 potravin ci 90 ci alternativne ci vzacne alebo all in one...

podla mna staci zaklad 44 alebo 90 potravin

pufinkaaa
autor
19. jún 2020

Áno tie medirex som pozerala len či má niekto skúsenosť či to je presne keď už to stojí toľko penazi

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirola
19. jún 2020

Lekar ti zisti len par zakladnych veci. Obsiahle testy ma napriklad spolocnost Sepea na ich stranke si mozes precitat viac. Su tam aj ceny aj sposob akym sa vykonava. Mam s nimi skusenosti, odoberies si vzorku posles postou atd.

nikuska257
24. okt 2021

@mirola Ahoj poprosila by som radu kedže mám zdravotné problémy a chcela by som test vyskušať takže s tým maš skusenosti? Aky je postup prosím? Objednala si si to domov a odobrala vzorku krvi a odoslala a prišiel ti vysledok? A ktory test je spolahlivejší ten od medirex alebo sepea?A ukazalo ti či máš intoleranciu na nejake potraviny? Ja by som potrebovala zistiť aj na cukor či nemam intoleranciu vedela by si prosim poradiť. Diky