Priberanie z liekov na alergiu - žihlavka

3. aug 2020

Nedavno sa mi objavila alergia (zihlavka) .. podla lekara ktory mi robil testy , nevie co ju sposobuje. Nasadil mi fixit 180 .. liek zabral ale problemom je , ze proste stale priberam .. predtym som skusala zodac , fenistil a to iste .. hned ako som ich vysadila vaha za jeden den klesla o 3 kg . Poradte mi prosim co s tym ?

jaass
3. aug 2020

Skúsila by som asi iného lekára.

korunka1
3. aug 2020

No neviem, ak by to aj bolo od liekov, čo sa mi nechce veriť...tak 3kg dole môže byť len voda za tak krátky čas ak je to voda, tak jej je dosť veľa. Nemáš opuchnuté nohy, problémy s ľadvinami, srdcom?

autor
3. aug 2020

aj mna napadlo ze je to voda .. ale pokial viem tak nemam problemy ani so srdcom ani oblicky ..preto netusim co s tym ..ak drzim vodu tak nechapem preco ..

korunka1
3. aug 2020

Ale tie 3 kilá musia byť na tele viditeľné, to je proste veľa....váha ukazuje dobre?

autor
3. aug 2020

ano su viditelne a vaha tiez ukazuje dobre ..nezmenila som ani jednalnicek ..ba dokonca uz koli tomu dlhsie obmedzujem sladke ..

korunka1
3. aug 2020

Pozrela som príbalový leták zodaku a medzi veľmi zriedkavými vedľajšími účinkami sú uvedené opuchy a zvýšenie hmotnosti. Ale ten extrém ..rýchle pribratie a zhodenie mi aj tak nepasuje na lieky.

autor
3. aug 2020

mne to nepasuje na nic ..len proste ked som vysadila zodac hned den a zislo ..tak isto aj fenistil a tak isto aj fixit ..vsetky su na alergie lieky ..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacena4
3. aug 2020

nechapem preco toto riesit na MK a nie s lekarom najma ak zo dna na den schudnes 3kg co je extrem a pises ze sa ti to stalo aj pri fenistile aj pri fixite aj pri zodaku. pochybujem ze je to z liekov kedze kazdy je ineho zlozenia, t.j. inej triedy antihistaminikov takze smer dr a nie MK 🙂
a "pokial viem" nie je tiez odpoved na to ze nemam problem s oblickami a srdcom aj na to raz pride a prejavi sa...