Liek Daosin pri HIT

18. dec 2022

Užíva niekto Daosin pri HIT?

3009
18. dec 2022

Ja som to voľakedy užívala pred jedlom a mne aj HIT prešiel

tanika
13. máj 2023

@3009 mozem sa spytat hit ti presiel za aky cas ? Co ti pomohlo ??? Joj mne jo vcera diag. 1,69 😂

3009
13. máj 2023

@tanika asi tak za 2 roky. Užívala som daosin pred jedlom.

tanika
13. máj 2023

@3009 mala si aj diétu prísnu ? Daosin si kupim akurat dnes som bola v lekarni rozmýšľala som ? Ci ano ci nie kupit . Hovorim nemam nikoho z mojho okolia co by mali hit. Este mi vyslona gastro v novembri protilatky proti kravskému milému IgM 21,49 hraničné vtedy som mala dao 4,57 a Mudr. Na gastro to neriesil bolest brucha pripísal helikobakterovi . Az nedavno som si to nasla v karte ked som sa k nej dostala. Alergologicka urobila len ňodbery na alergie potravinové aj inhalačné z krvi ( imunicap isac odbery ) vsetko negativne len za hit vysla . Problem vyrážky flaky po tvari cervene aj na dekolte . Opuch viecok , niekedy aj tvar divne pripuchnuta a v puse ako keby výsip pálenie juj hrozne . Ako postupovať ze snímam nasadit prísnu hit diétu to bolo vsetko u koznej . 😏

3009
13. máj 2023

@tanika mne to zistili tak, že som mala veľmi časté zápaly priedušiek a pľúcneho lekára som mala takého čo sa s hit zaoberal a hneď mi robil aj odbery na HIT a potvrdili sa. Snažila som si dávať ten daosin pred jedlom.

tanika
13. máj 2023

@3009 inak si nemalé iné prejavy ? A dieta teda teda ziadna ?