Histamínová intolerancia

15. sep 2024

Ahojte kamaráti idem sa vás opýtať kto má HIT. neviem ako vy ale ja mám pri histamíne po požití alkoholu preskakovanie srdca a chcem sa opýtať pil som po dlhej dobe bezhistaminove víno ale aj tak mi začalo srdce po vypití preskakovať. Môže to víno mi furt spôsobovať ten histamín? Ďakujem za odpovede

pe_mi
15. sep 2024

Ahoj,aj mne robí alkohol zle.srdce skáče ,samozrejme prehaňanie,kŕče to je jasné.
Našťastie vôbec nepijem.no vôbec,2x do roka,z toho 1x na Silvestra šampanské.to vždy

basullinka
15. sep 2024

Ahoj, mne je z bezhistaminoveho vína rovnako zle ako z klasického

autor
15. sep 2024

Ja nepijem vôbec po dlhej dobe som si dal a dal som si bezhistaminove víno ale aj tak blblo riadne až ako keby má bolelo tep vysoký je to smutne že aj z toho vina čo sa môže sa toto deje

kataina
15. sep 2024

dostala som od lekarky brožurku, čo môžem pri HIT. A z alkoholu môžem vodku, gin a biely rum. Víno nie.

pink_lady
15. sep 2024

tak ono aj bezhistaminove vino stale obsahuje alkohol...

autor
15. sep 2024

Lebo ja mám že strašne nízke protilátky @pink_lady alkohol spúšťa ten histamín?

pink_lady
15. sep 2024

ake protilatky? myslis asi DAO? A ano alkohol je spustac histaminu, stiahni si svajciarsky zoznam potravin

autor
15. sep 2024

Veď to že je veľa tých stránok čo sa môže čo nie a v každom je niečo ine ale už 2 mesiace čo mi potvrdili že ju mam držím tu diétu fajčiť som prestal a áno tie protilátky norma je Daaka nad 10 minimálne a mal som daake 4 hodnotu

basullinka
15. sep 2024

Bohužiaľ, HIT je v tom potvora, že každému robi zle niečo iné a aj ked je v letaciku napísané, že to je OK, tak tebe to nemusi sadnúť. Jedine človek musí skúšať, všímať si, zapisovať a tak....

autor
15. sep 2024

Mne najhoršie robí hit to že spúšťa tetaniu záchvaty a celkovo nervové problémy a najhoršie mi robia lieky