Dlhšiu dobu dodržiavam histamínovú diétu, ale aj tak sa mi objavujú neurologické problémy

Včera o 17:26

Dobrý deň idem si po radu dlhšiu dobu dodržiavam histamínovú diétu ale aj tak sa objavujú neurologické problémy užívam probiotiká do nedávna aj magnezium od ktorého som dal nachvilku pauzu ale kúpil som si quercetin od jamiesonu z vitamínom C lebo som čítal na internete že napomáha odbúravaniu histaminu z tela má z tým produktom dakto skúsenosť a ešte či daco viete poradiť ako efektívne znížiť hladinu histaminu v tele. Mám z toho dosť veľké telesne prejavy ktoré mi zabraňujú v normálnom dennom fungovaní ako je mozgová hmla hmlenie oci slabosť extrasystoly. Ďakujem za všetky poskytnuté rady.

marianarem
Včera o 18:39

Nemusis to mat len z toho, mozes mat panicku poruchu alebo nieco take. Ja mam tiez HIT, po nasadeni diety zmizli ine prejavy, ale nervove problemy zostali, evidentne to nebolo histaminom.

mamina7070
Včera o 18:42

to nebude histaminom ak dodrziavas dietu skor to ries s psychiatrom

autor
Dnes o 14:07

@mamina7070 prečo mám hľadať psychiatra z neuro problemmi? @marianarem ako rýchlo vám zmizli príznaky?

marianarem
Dnes o 14:43

Zacali miznut v podstate po par dnoch, do takych 4-6 tyzdnov uplne.

autor
Dnes o 15:13

@marianarem Je to sila čo ten histamin dokáže snažím sa ju poctivo dodržiavať už 2 mesiace ale zatial ešte stále zisťujem čo a ako. Nemáte skúsenosť s tým quercetinom?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz