Celiakia príčina neplodnosti?

radka159
12. aug 2018

Ahojte baby, mate niektorá skúsenosti s celiakiou? Mne ju diagnostikovali pred týždňom po 2 neúspešných ivf. Mam teraz 3 mesačnú prísnu diétu. Ako sa stravujete? Co ma čaká po 3 mesiacoch? Podarilo sa vám otehotnieť? Ďakujem m

bejatka001
12. aug 2018

@radka159 ahoj ja mam celiakiu uz cca 10 rokov a som v 34tt takze sa da otehotniet aj ked sme si svoje preskakali..Necaka Ta nic specialne okrem diety,treba vela citat a davat si pozor na stravu

radka159
autor
12. aug 2018

@bejatka001 ako si dochucujes jedla? Máš špeciál u vegetu, olej, ocot?

bejatka001
12. aug 2018

@radka159 vegetu mozem podravku,olej je v pohode ktorykolvek a ocot treba jablcny,ostatne koreniny neriesim vobec ci mozem alebo nie...

radka159
autor
12. aug 2018

@bejatka001 podravka v modrom obale? Ocot musím kúpiť. Ďakujem

herodias
12. aug 2018

Ahoj. Je tu skupina Bezlepkový život sa volá tuším, tam ti kočky poradia, pridávame aj množstvo receptov. Ja som napríklad otehotnela neplánovane, keď som zrovna jedla lepok kvôli vyšetreniu a gastroenterológ mi povedal, že keby som dodržiavala diétu sa to nepodarí... takže moc neviem čomu veriť, každý lekár má svoj názor.

bejatka001
12. aug 2018

@radka159 ano podravka v modrom obale...

bejatka001
12. aug 2018

@herodias milion nazorov je nato.Nam sa najskor nedarilo cca rok ja sisa nemozem dovolit porusit dietu mam 3c s, osteoponiou a mlieko tiez moc nemozem a nakoniec som aj na diete otehotnela prirodzene

herodias
12. aug 2018

@bejatka001 veď to, že každý povie inak a aj každý prípad je iný. Mne napokon diagnostikovali “len” alergiu na lepok a BKM. Tiež by som už nerada porušila diétu, nestojí to za to, len pri niektorých vyšetreniach to nejde.