Alergia na pšeničnú múku

18. sep 2024

Dobry den, ako sa vam prejavovala alergia na muku?
Absolvovala som gadtroskopiu, tam mi zistili len reflux. Avsak dnes mi dosli vysledky z imunologie, že alergia na pšenic. Muku… o mesiac idem na testy ohľadom celiakie. Aky bol u vas postup vyšetrení?
Ďakujem pekne za odpovede 🙏🏼🙏🏼

kiki68
18. sep 2024

Alergia je trosku horsia v tom, ze tam musis sledovat vsetko ( kremy, sampony, cokolvek kde je psenicna zlozka, vratane deproteinovaneho lepku), cize musis davat bacha. No ja poznam chalana, co mal migreny neskutocne. Tam bola alergia, poznam aj dalsich ludi, co to maju cez blp recepty a ti tiez maju rosambo skrz to, ze maju rozne priznaky a vacsina dost reaguje na tie zlozky v kadecom

sabina_pekar
18. sep 2024
Používateľ sabina_pekar je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sabina_pekar.

Ahoj, strýko ma problém s bolesťou hlavy pri jedení lepku a malá od švagriny tak tu zase prehaňa :/ žial vyšetrenia si nepamätám.

autor
18. sep 2024

@sabina_pekar ja mam bolesti klbov jak stara žena. Už ani tabletky na bolesť nepomahaju😩