Zlatník, klenotník, šperkár

11. okt 2024

Ahojte viete mi poradiť...mam vyštudovanú Strednú školu - ekonomicku aj pomaturitné vyššie odborné vzdelanie, no zase len v odbore ekonomickom.

Aké sú prijímačky resp. prijímacie konanie. Existuje aj externé? prezenčne?
Ako prebieha študium? Chodenie na vyučovanie.
Skúšky a podobne.koľko krát do mesiaca (po kovide) ste chodili na univerzitu, prípadne či to bolo cez týždeň alebo víkend. Aká je náročnosť štúdia? Učebné osnovy a plány a učebnice/pomocky

Nemám žiadne kurzy, výstavy ... ani objednávky ani e-shop ani nič podobné. Len sama pre seba som skúšala a robila veci.

Chcem to len pre moje lepšie vzdelávanie a rozvíjanie sa.

PS. Nie som už najmladšia 😆

A tiež musím zosúladiť domácnosť a prípadne školu.
Takže internát nehrozí 😄

A tiež keďže som závislá na cestování Dopravou (nie vlastnou) Kvôli dochádzaniu do školy
Okolie najlepšie Nitra aj Trnava.

Kebyže ma niečo ešte napadne dopíšem...

Keďže neviem ako to chodí a vopred sa ospravedlňujem

Veľmi pekne ďakujem

kacena4
11. okt 2024

no v prvom rade sa rozhodli co chces studovat este aj pedagogickeho asistenta riesis... toto poznam len ako denne studium na strednej skole pre ziakov s telesnym postihnutim alae urcite je aj inde v kazdom pripade robia sa prijimacky

autor
11. okt 2024

@kacena4 Obě odbory sú mi srdcu blízke to je ten problém. Ale viac keď myslím na seba tak Zlatník ak na moje dieťa tak Asistent 😉

kacena4
11. okt 2024

na 99% nebudes moct robit asistenta vlasnemu dietatu ak myslis pedagogickeho

autor
11. okt 2024

@kacena4 ja viem ... myslela som že pracovať ako Asistent riadne v zamestnaní v škole a potom po vyučovaní vedieť viac pochopiť moje dieťa doma a čerpať z vedomostií so zamestnania