Ženy s elektrotechnickým minimom

12. feb 2024

Ahojte, zeny mate spraveny kurz elektrotechnickeho minima ?
Prosim ak ano, pracujete v Nemecku na nemecku zmluvu?
Ďakujem.

66bublinka66
12. feb 2024

Viem že je to mimo tému ale ja som najprv prečítala s elektrotechnickým miminom 🤣

santosanto
13. feb 2024

Moc nechápem tvojej otázke, čo vlastne chceš robiť s ele. minimom v Nemecku? Chceš tam ísť pracovať ako samostatný elektrikár Ele. minimum slúži na to aby človek, ktorý nemá vzdelanie tohto smeru (SOŠ) aby ho týmto nahradil - trvá to 400h. Je to do 1000V, celé toto vzdelanie je v teoretickej rovine - až prax ťa naučí.

santosanto
13. feb 2024

Ešte ma napadlo, že by si tam šla s partiou už skúsených elektrikárov - vtedy by ti takýto kurz stačil ale určite neodporúčam ísť robiť samostatného elektrikára len kvôli tomu, že máš spravený kurz teórie.

autor
14. feb 2024

@santosanto ano suhlasim, nechcem tam ist sama viem ze na elek. minimum+ vyhlaska 21 je potrebne byt s elektrikarom kt. ma tu skusenost a budem v jeho time...lenze pisala som s jednou firmou a v inulosti mali zeny ale ako par zena a muz tak bola zena v praci ale ja si osobne mysli ze samu zenu medzi samych chlapov by ma nechceli pustit ...preto som napisala tento prispevok ci nahodou su zeny ktore pracuju v nemecku a by som sa spojila s nimi a bolo by to uz o inom.