Zdravotnícky asistent - externé štúdium

renata5
2. jan 2019

Ahojte dievčatá,chcem sa spýtať,tie čo máte dvojročné štúdium externé,za zdravotnícku asistentku,kde ste študovali tak, že ste do školy chodili cez víkendy???som na RD a cez týždeň neviem odísť od malej,za každú radu ďakujem 😊

elen8527
2. jan 2019

Ahoj, taktiež študujem ale v Rožňave. Ono po novom je to už nie zdravotnícky asistent ale praktická sestra. Je tam viac aj kompetencii ako pri zdravotníckom asistentovi. Väčšinou sa chodí piatok a sobota. U nás chodíme v piatok od 12:30 zhruba do 17:00 a v sobotu od rana do obeda. Dajú ti na začiatku rozvrh. Ak ťa ešte niečo zaujíma tak kľudne napíš.

renata5
autor
2. jan 2019

@elen8527 ďakujem za odpoveď,ja ešte stále neviem že čo bude,lebo sa bojím toho ,že to bude aj cez týždeň a ja ozaj nemôžem,keby ma niečo zaujímalo určite ti napíšem ,ja chcem ísť študovať do Nitry.Dneska som písala aj email do školy, tak uvidíme či sa mi ozvú.

elen8527
2. jan 2019

Ono externe-vecerne studium je vacsinou cez piatok sobota. Ja studujem popri praci. U nas chcu hlavne z troch predmetov aspon 85-90% ucast za rok. Cize ak den dva nepojdes nic hrozne sa nedeje. Vacsinou je vyucba formou prezentacii, posielaju poznamky na mail, popr. chcu seminarne prace. Mam taktiez spoluziacku co ma dve deticky a najmensiu len 6mesacnu a chodi pravidelnejsie ako ja.

mareszka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
schokolade1988
23. feb 2022

Ahojte . Našla som túto tému nakoľko sa chcem hlásiť na externé štúdium . Chcem sa opýtať či boli prijímačky iba z biológie . Konkrétne sa hlásim do Nitry

smoliarka1
15. jún 2022

@schokolade1988 Ahoj,prosím Ťa, robila si prijímačky na školu?ja ich mam o chvíľu a veľmi by mi pomohlo,keby si mi napísala, akou formou prebiehali.Mam z toho celkom obavy😌Ďakujem ❤️

schokolade1988
15. jún 2022

@smoliarka1 ahoj . Nie idem teraz 21.juna . A polku učiva neviem ,keďže pri malom nestíham ,takže asi ani nepôjdem :(

smoliarka1
15. jún 2022

@schokolade1988 mala by si to aspon skúsiť....
Ja som na tom podobne,,,uz mi to ani hlava neberie😱
Skusky mam 23.
Budem drzat palce a daj vedieť ❤️