Za aký čas ste napísali bakalársku prácu?

4. dec 2022

Za aky cas ste napísali bakalarku? Ja mam termín do cca polovice maja no už by som chcela začať, dávnejšie som už písala skolitelovi ale neodpisuje mi asi tyzden. Myslite že je dovod na paniku? :D alebo je tu niekto kto to stihol za kratšiu dobu?

mirka686
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
4. dec 2022

za školiteľom choď osobne...naháňaj ho.

diewcatqoo
4. dec 2022

Ja za dva tyzdne. Mas cas 🙂

lindous
4. dec 2022

Och, nechceš vedieť, ja som veľký prokrastinátor 😂 ale teda pri diplomke už som sa poučila a teóriu som mala spísanú na konci zimného semestra 😅 samozrejme, že záleží od charakteru práce, ale určite nie je dôvod na paniku, ani kvôli tomu, že vedúci týždeň neodpísal...skúsila by som ho odchytiť osobne a dohodnúť si konzultáciu 🙂

autor
4. dec 2022

@deti95060810 Ano, potrebujem ist za nim osobne ale som externá študentka a skolu mam ďaleko takze sa s nim musim najskor dohodnut na termíne

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacena4
4. dec 2022

zalezi ci mas vyskumnu cast a co v nej budes robit to ti moze zabrat aj mesiace prace, teoreticku za par tyzdnov zbuchas

autor
4. dec 2022

Inak ešte mi napadlo, sledujeme sa na instagrame, keby mu napisem tam, že ma odomna mail? Či to bude nevhodne ?

nikdenikto
4. dec 2022

Písať mu na IG mi príde absolútne nevhodné....neodpísal týždeň, možno má dovolenku, teraz je aj chrípkové obdobie atď. Určite by som ešte chvíľku počkala

beatrixx1525
4. dec 2022

Niekto ma poplašil pomýlil informáciou že polovicu máme mať do konca novembra, tak som sa dala týždeň PN a napísala polovicu 😂 potom som zistila že blbosť, vykonala som na celé písanie potrebu a potom som v marci stresovala revala nad počítačom, revala vo vani, revala v autobuse, revala deň pred odovzdaním. A dala som to 😃 cca 4-5 týždňov čistej práce ma to vyšlo aj s výskumom

marca12
4. dec 2022

Skor by som mu zavolala. Tyzden je dost. A moze to byt zabudnuty email alebo v spame

cecilia29
4. dec 2022

Bakalarky asi mesiac, diplokovku 3 mesiace

lulka321
4. dec 2022

Moja spolubývajúca napísala bc prácu za tri dni a tri noci a diplomovku za 5 dní a 5 noci 😂 vážne, bez srandy 😂 a obe mala za B, takže by som nestresovala 😊
Ja som bc prácu písala 2 mesiace a diplomovú nejaké 4 mesiace

autor
4. dec 2022

@marca12 my sme už komunikovali davnejsie, keď som sa mu ozvala ze mam jeho temu a aky bude dalsi postup. Na to mi odpisal o dva dni, že sa bude chciet stretnut osobne pred začatím písania.Po týždni som mu napisala že kedy teda mozem prist a už nic

bluka2
4. dec 2022

2 dni

jankalukasova
4. dec 2022

Asi za 3 dní 🤣🤣 diplomku rovnako...

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika3110
5. dec 2022

To by som chcela tie prace vidieť.. ja som na bc makala od kedy som si ju zapísala.. prišla korona, sedela som doma, ani do roboty sme nechodili, takze som mala teoretickú časť hotovú rok skôr… pre nna to bola pohodicka.. nestresovat sa, byt pripravená a vedieť, že mám kvalitnú vymakanú prácu, ktorá bola potom aj ďalej zverejňovaná a prezentovaná na vedeckých akciách..
teraz píšem diplomovku a robím to tak isto.. ale janosovne nič nerobím rada na poslednú chvíľu..
ale spolužiačky mali aj takých školiteľov, že sa im neozvali ani raz… až týždeň pred odovzdaním, Že takú prácu neodporúčajú na obhajobu a že keď sa rozhodnú takú prácu odovzdať samé, tak toho bude tak aj hodnotené. Alebo ďalší prípad bol taký, že na jednej konzultácií bola práca super a na druhej konzultácií tá super časť bola celá zla..
Keby sa neozýval ani naďalej a nestihla by si ho ani osobne, riešila by som to na seminároch k práci, alebo s prodekankou pre vzdelávanie..
Ale zas pomaly aj končí semester, bude zápočtový týždeň, tak možno teraz riešiť nejaké testy opravovanie a pod. Kľudne by som si písala prácu ďalej

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terry658
5. dec 2022

Týždeň. Ale sedela som pri nej od rána do noci. Spala som tak 0,5 hoďky. Bol to boj.