Wat USA - Work and Travel USA

15. mar 2022

Ahojte, skúšam úplne naprázdno aj tu, možno že nájdem. Nie je tu náhodou mladé dievča študentka, ktoré sa hlási tento rok na WaT USA alebo to zvažuje? Viem, že sa ešte dajú podať prihlášky a veľmi to zvažujem, keďže je to moja posledná šanca. Budúci rok už totiž nebudem študent. Ak sa tu nájde alebo aj niekto, kto bol a vie to ohodnotiť, budem rada 🙂

katulienocka999
15. mar 2022

Ja som bola asiiiii pred 8 rokmi 😁 a je to mega skúsenosť a stalo to za to 😊 isli sme tam ako partia 4. Pracovali sme ako chyzne v Hiltone a bývali v podstate v študentskom domove 😊 praca sice náročná ale to cestovanie 🤩 zážitky na cely život ktoré ostanú 😊

autor
15. mar 2022

@katulienocka999 no ja som zatiaľ iba sama, nemám nikoho, kto by šiel, resp. neviem o nikom, tak skúšam sa pýtať a zvažujem, vždy to bol môj sen, ale vždy každé leto do toho prišlo niečo iné, či už letná škola alebo iná práca, alebo som mala vzťah a nechcela som odísť, tak a teraz ma to chytilo takto na poslednú chvíľu 🙂 len či je dobrý nápad ísť aj sám tak ďaleko 🙂

lucik194
15. mar 2022

toto nie je dobre forum na co hladas, sup sup na fb skoly kde studujes, oopytat sa na intrakoch, spoluziaci, spolubyvajuci

lyci
15. mar 2022

ja som cez nich bola v 2007 na aljaske. sama. vtedy som si povedala, ze sama uz by som takto nikdy nikam nesla. teraz je uz vsetko ine, aj ludia su ini. chod kym mozes

judit47
15. mar 2022

Bola som v 2014 a teda mozes ist aj to leto ked koncis statnicami-aspon vtedy to tak bolo🙂

Na fb su skupiny cesi a slovaci WaT alebo take faco my sme si tak ubytko nasli🙂

bellovag
15. mar 2022

Ja som šla sama rok pred štátnicami do Wisconsinu....Keby som tu mala písať všetky zážitky, tak píšem do rána 🙂 Aspoň tie hlavné...lietadlo smerom do USA meškalo, prileteli sme v noci a nikto ma na letisku nečakal ako mal 🙂 Na určené miesto ma doviezla partia chalanov z SK, ktorý na letisku čakali kamaráta 🙂 Takže prvú noc v USA som strávila na gauči v dome plnom chalanov, ale boli max slušní a fakt mi pomohli 🙂 Pracovala som ako chyžná vo Wisconsin Dells a po večeroch v Subway....na konci pobytu som šla na 2 týždeň d NY a na 2 týždne do Dominikánskej republiky s kolegyňami-kamoškami s ktorými som sa v USA zoznámila a pracovala...cestou domov som zmeškala lietadlo ...z Dominikánskej republiky som tak bez peňazí, nakoľko som ich poslala domov na účet, cestovala neplánovane cez Portoriko 🙂 Bolo to pred 15 rokmi, ale spomínam dodnes 🙂

ciaciacia
15. mar 2022

@bellovag aký je svet malý, ja som bola tiež pred 11 timi rokmi cez WAT vo Wisconsin Dells so spolužiackami a pracovali sme v obchode Goody Goody gum drop a druhy job som mala ako chyžná ☺️ Zážitkov mam na mraky a podobne skúsenosti s lietadlami ako ty.

katulienocka999
15. mar 2022

Jasne, tak ja osobne by som sama nesla 🤷‍♀️😊 ale ako radia su skupiny na fb tak ked vieš kde asi by si chcela ist a cez aku agentúru skus sa k niekomu pripojiť 😊 vela ludi islo samo a nakoniec tam bolo s partiou ktorú tam spoznali alebo ešte predtým na Slovensku 😁😊 ak su financie preco to nevyužiť aj na poslednú chvíľku kym sa da 😊 ja som tiez bola medzi 4-5 ročníkom 😊

zuzuli80
11. apr 2022

Ja som bola na podobnom programe pred 23mi rokmi a teraz zijem v USA (na par rokov som na SVk, potom naspat). Super to bolo. USA je super. Odporucam vyskusat. BTW isla som uplne sama a vsetko bolo ok. Teraz to musi byt este jednoduchsie. Ak chces viac info, napis mi kludne mail.