Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety

6. mar 2023

Ahojte študoval niekto na tejto škole? Verejné zdravotníctvo?
Počula som na túto školu aj dobré, aj zlé no chcela by som počuť názor ľudí čo tam študovali/študujú

darkswan
6. mar 2023

Zial casto cv od nich koncia v kosi, tato skola dobru povest nema

beata_k
6. mar 2023

@darkswan Je to tak. Nepisane pravidlo, ze sv. Alzbeta sa hadze do kosa.

domiklik
6. mar 2023

Podľa toho čo chceš potom robiť, kde sa chceš zamestnať... Osobne by som nikdy nevyhodila, životopis na základe školy... Podľa mňa je to prežitok, a v dnešnej dobe nedostatku kvalitných a zodpovedných ľudí priam neuvazene až trapnucke gesto samolubeho personalistu... Neviem, bežné sa stáva že záujme uchádzač, ktorý si externé dorobi nejakú shitnu školu popri robote viac ako absolvent UK, bez akejkoľvek skúsenosti, brigády, resp. záujmu.

autor
6. mar 2023

@domiklik ja by som chcela verejné zdravotníctvo a potom sa od toho odraziť do nejakej špecializácie napr tropické zdravotnictvo, epidemiologia alebo biomedicínske inžiniersttvo , nie len po bakalára kvôli titulu

beata_k
6. mar 2023

@domiklik Vies preco idu do kosa? Lebo to nikto nepovazuje za VS vzdelanie. A nie je to len trapne gesto. Obcas je to poziadavka veduceho timu, ze takeho uchadzaca nech ani ten trapny personalista neposiela.

domiklik
7. mar 2023

@beata_k ja ti tvoj názor neberiem ale momentálna situácia na trhu práce sa dosť meni... Keď chceš človeka s jazykom, vystupovaním, pozitívnym prístupom k práci výber sa dosť zužuje a a úprimne je mnoho pozícii, kde sa na školu nikto nepozerá... Ako je pravda, že by som nechcela ísť k lekárovi s takouto vš, ale na SR baba uplatnenie nájde, toho sa neobávam...

michalvalko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja5741
11. nov 2023

Ahojky ideš na verejné do BA?

maja5741
11. nov 2023

Ahojky ja idem teraz na zápis...ty si si dala prihlášku?

autor
16. nov 2023

@maja5741 ahoj ano som prvy ročnik externa forma verejne zdravotnictvo

maja5741
16. nov 2023

Bc alebo Mgr.mala si už zápis

hanulienka99
30. jan 2024

@maja5741 ahoj, išla si na verejné zdravotníctvo Mgr? Ak áno, aké je to štúdium, náročnosť?? Ako často je škola?? Je tam nejaká prax?? Mala si Bc ten istý odbor, či nie?? Prosím, napíšeš mi bližšie info🙏, ďakujem

autor
31. mar 2024

@hanulienka99 ahoj som na verejnom ale nie na Mgr ale zatial len Bc. , a zatial neviem vynachváliť ja som veľmi spokojná