Vysoká škola v Trnave - právo

13. mar 2024

Ahojte. Chcem sa spýtať, je tu niekto kto študoval/študuje na Trnavskej univerzite na Fakulte práva (externe)? Prípadne hocikto kto mi vie povedať nejaké plusy a mínusy tejto univerzity? Bola by som vďačná za všetky informácie.

janka2501
13. mar 2024

Dcera je na dennom 1r...a len si chvali pristup ucitelov, aj stud.oddelenia

blahblah
13. mar 2024

Ja som tam študovala a celkovo škola je veľmi fajn, prístup učiteľov je veľmi dobrý, sú milí, pomôžu, vysvetlia. Atmosféra na fakulte je skôr kolegiálna až priateľská, keďže ide o menšiu fakultu tak sú tam dobré vzťahy. Aj fakulta vyzerá dobre, je tam príjemné prostredie. Ja môžem školu len odporúčiť, osobne som nemala zlé skúsenosti.

autor
14. mar 2024

@janka2501
@blahblah
ďakujem vám moc. Neviete mi ešte povedať ohľadom parkovania piatok a sobotu ako to tam je?

janka2501
14. mar 2024

Dceravparkuje pri skole plati sa, a cez sobotu neviem,ale pri skole snad bude volne

blahblah
14. mar 2024

môžeš zaparkovať priamo pri škole zboku ak sú voľné miesta, je tam síce menej miest, ale v sobotu by mohlo byť voľno, prípadne z druhej strany fakulty je väčšie parkovisko kde zvyčajne býva voľno. Prinajhoršom sa dá zaparkovať v podzemnej garáži city areny a prejsť do školy peši, je to vzdialené asi 5 min.

rebsina
17. máj 2024

Ja som vyštudovala externe v TT pravo