Vysoká škola popri deťoch

17. máj 2023

Ahojte, mám 26 rokov, dve deti a momentálne som na rodičovskom.
Mám ukončené maturitné vzdelanie a rozmýšľam, že by som išla študovať ďalej.
Chcela by som študovať psychológiu externou formou. Viem, že ta práca nie je nejak extra platená, ale mňa by práca s ľudmi veľmi bavila.
Chcem sa spýtať, je tu nejaká vyštudovaná psychologička, ktorej by som sa chcela popýtať pár informácii ohľadom štúdia. A ešte tie, ktoré ste študovali popri deťoch- dá sa to zvladnut ?
Ďakujem za odpovede 🙂

domika225
17. máj 2023

Ahoj, ja som študovala popri deťoch manažment na Komenského. Dalo sa to. Bolo treba robiť veľa prác, ale keď človek chce... Psychológov je teraz naozaj treba a hlavne dobrých. Držím palce

melanta
17. máj 2023

Ženy zvládajú popri deťoch oveľa náročnejšie odbory ako psychológia. Takže ak chceš, choď. Určite to zvládneš, ak to chceš. A odbor je to široký, vieš sa uplatniť nielen ako psychológ.

mala_zabka
17. máj 2023

Teraz študujem pri 2 deťoch, práve máme skúškové a je to záhul, čo ti budem klamať. Ale dá sa to, nie, že nie. Držím palce ❤️💪 za mňa je super sa na RD nejak rozvíjať, aspoň nejde toľko to "mlieko na mozok" 😁

frederika21
18. máj 2023

Ja mam 27 rokov, 3 ročného syna a keď mal 1,5 roka som začala študovať marketingovú komunikáciu a reklamu na ukf v NR a neľutujem, že som využila polovicu rodičaku práve na vzdelanie. Vďaka nej už teraz robím v tom odbore, a spoznala som tam úžasnú kamošku, ktorú som potrebovala. Dá sa to zvládnuť, pokiaľ máš dobrý time management. Skúškové je zaberak, ale nie je to nič nezvládnuteľné.

catalin
18. máj 2023

Nedávno som sa bavila s kamoškou, ktorá tiež chcela študovať externé psychológiu, ale žiadna univerzita na Slovensku neponúka externé štúdium. 😕