Vysoká škola - ošetrovateľstvo

13. feb 2024

Ahojte, chcem ísť na VŠ študovať ošetrovateľstvo denne. Ale neviem sa rozhodnúť že kde poradíte mi že kde ste vy študovali ošetrovateľstvo. Okrem Čiech.

vierka82
13. feb 2024

Ja v Martine

andreakotesova
13. feb 2024

@vierka82 aj moja sestra v Martine. Tam je to top 👌 teda aspoň to tak bolo pred +/- 28 rokmi. Akurát vtedy sa tam prvýkrát otváralo toto štúdium.

lenkalea7
21. mar 2024

Aj ja by som šla veľmi rada študovať ošetrovateľstvo veľmi ma to láka...mám už aj dosť rokov :( len je škoda že sa nedá ísť s hocijakou maturitou na štúdium...pracujem v nemocnici momentálne som na MD. Takže dva roky budú v čudu,. Ak budem chcieť študovať ošetrovateľstvo musím najskôr dva roky praktická sestra...alebo to je tento rok už inak?

autor
22. mar 2024

@lenkalea7 nemusíš mať školu praktická sestra viem že sa tam hlásia aj z gymnázia...

lenkalea7
22. mar 2024

Ale ja mám maturitu v obchode..a chcela by som študovať externe...ak prosím máš nejaké informácie kde by sa dalo študovať aj bez zdravotnej maturity..bola by som veľmi vďačná za tip.😊

autor
22. mar 2024

@lenkalea7 môžeš ísť kamkoľvek, ak spravíš prijímačky, vezmu ťa a potom sa len udržať známa ma tiež obchodnú a išla do zdravotníctva...

mon1806
22. mar 2024

Ja v Ružomberku Bc denne a teraz po 9 rokoch pri dvoch deťoch idem MGR EXTERNE DO Prešova