Vysoká škola, keď ma baví predaj produktov

20. jan 2021

Ahojte, tento rok končím strednú školu a chcem ísť potom na Vysokú školu.
Strašne by ma bavilo predaj produktov.
Na ktoré odbory si mám dať prihlášku? Ktoré odbory sa venujú tomuto?

Dakkujem

hettinka
20. jan 2021

Na predaj produktov asi netreba VS. Ale možno ekonomické smery, marketing?

metuzalem
20. jan 2021

Obchodny zástupca, na to sa zidu 1-2 jazyky

mogaa
20. jan 2021

marketing. management, bankovníctvo/finančníctvo......produkty máš aj služby, čiže napr predaj bankových produktov alebo obchodovanie na burzách....v podstate na predaj produktov ako takých nepotrebuješ nevyhnutne VŠ, stačí ti maturita....

korylan
20. jan 2021

Farmácia

adkamladka
20. jan 2021

Na predaj produktov ti netreba VS, skoda strateneho casu...kolko predas produktov za tu dobu !

hanka1505
20. jan 2021

Ja kvôli tomuto som na manažmente a vela veci co sme sa učili od psychológie po rôzne finančné analýzy sa aplikujú u nás vo firme čiže pre mna to je plus ak by si sa chcela z predaja posunúť vyššie napr. na nejakého vedúceho predajne, regionálneho man. alebo školiteľa predaja produktov. Ale teda ja mam reálne prax z predaja a nasledne vedenia pobočky. Ale vyslovene sme sa neučili ako predavat🙂 to robia skôr už jednotlivé firmy svojich zamestnancov alebo potom sú na to skôr školenia, o odbore ktr sa týmto zaoberá na VŠ som nepočula ale možno som len úmyselne nehľadala tak preto neviem🙂

terina25
20. jan 2021

Zalezi od toho co chces predavat. Mam znameho,ktory ma vystudovanu VS prirodovedecku,odbor chemiu a robi obchodneho zastupcu pre farma firmu.