Vysoká škola externe popri materskej

livi07
24. aug 2021

Ahojte, poraďte kam chodíte na VS externe popri materskej. Viem že to musím vedieť ja čo ma zaujíma. Ale rada prečítam skúsenosti.
Aj jazyky sa dá externe?
Ďakujem 🙂

ladybug138
24. aug 2021

@livi07 ja chodim na Pdf UK do Bratislavy, momentalne idem do posledneho rocnika a mam slovencinu a anglictinu ucitelstvo 🙂

frederika21
24. aug 2021

@livi07 ahoj. Ja idem teraz študovať na FF UKF marketingovú komunikáciu a reklamu 🙂. Mam 1,5 ročného syna 🙂.

andy024
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
livi07
autor
26. aug 2021

@ladybug138 ďakujem 🙂 a musíš tam ísť niekolkrat za mesiac alebo netreba?

livi07
autor
26. aug 2021

@frederika21 ahoj, ďakujem 🙂 no Nitru mám bližšie ako BA, ak tam treba chodiť raz za čas tak by bolo lepšie ísť do NR. Ako to budeš mať ty?

frederika21
26. aug 2021

@livi07 no predtým co som študovala rok odbor predškolská a elementárna pedagogika, TK sme chodili piatky, soboty a celé dni to zobrali. Soboty sme mávali ozaj maličkosť, čiže aj skrz práce to bolo komplikovanejšie tie piatky a teraz co som sa rozhodla zmeniť odbor, tak bude bývať iba soboty a od 8:30 do 13:30, takže za mňa úplne super 🙂. Filozofická to tká máva, že väčšinou iba soboty a takéto časy 🙂

ladybug138
29. aug 2021

@livi07 ano, ked nebola korona, tak sme chodili niekolkokrat do mesiaca...niekedy aj kazdy tyzden..a prednasky neboli len v sobktu, ale aj v piatok s tym, ze sme zacinali uz o 13 napr..akoze ta ucast sa nejako nehroti, ale na niektorych prednaskach sa dozvies, co po tebe budu chciet na skuskach, ja si to vzdy radsej vypocujem, ako potom reprodukovane od spoluziakov 🙂