Vyplnenie prihlášky na VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave

t2006
28. apr 2022

Prosím môžete mi poradiť s vyplnením prihlášky na VŠ sociálnej práce Sv. Alžbety v BA? Chcem si podať prihlášku na bakalárske štúdium a odbor Sociálna práca a som z niektorých častí blbá:
1. Aká je fakulta? Nikde to neviem nájsť
2. Štúdijný program je Sociálna práca?
3. Metóda štúdia? Keď chcem externe študovať a nemajú nikde tú metódu? Prezenčná?
4. Kód strednej školy podľa vysvetliviek nemusím udávať?
5. Keď som študovala aj na VOŠ pomaturitné štúdium, mám ho napísať do kolonky Prehlad o predchádzajúcom štúdiu na VŠ?

pallacinka29
28. apr 2022

@t2006 najdi si v Registri studijnych programov na webe

sisa_s
28. apr 2022

@t2006 nie je to univerzita s viacerymi fakultami, takze to asi netreba vyplnat, studijny program socialna praca, metoda prezencna (vysvetlivky bod 7 pozri, v tab. o podmienkach prijatia som nic take nenasla) , forma externa, kod str.skoly podla vysvetliviek netreba, ak si teraz nematurovala ( Položku Kód strednej školy vyplní len uchádzač maturujúci v tomto školskom roku podľa pokynov strednej školy. Kód strednej školy je deväťmiestne identifikačné číslo školy a vypĺňa sa podľa „Registra škôl a školských zariadení“. Zistiť ho možno na internetovej adrese https://crinfo.iedu.sk/RISPortal/register/. ), k poslednej otazke sa neviem vyjadrit, pomaturitne studium nie je asi vs vzdelanie, teda netusim, kde to tam pisat, mozno niekto iny poradi 🙂

makova333
29. apr 2022

@t2006
1. Aká je fakulta? Ústav sociálnej práce
2. Štúdijný program je Sociálna práca? Áno
3. Metóda štúdia? Keď chcem externe študovať a nemajú nikde tú metódu? Prezenčná? Dištančná
4. Kód strednej školy podľa vysvetliviek nemusím udávať? Neuvádzaš
5. Keď som študovala aj na VOŠ pomaturitné štúdium, mám ho napísať do kolonky Prehlad o predchádzajúcom štúdiu na VŠ? Áno, uvádzaš, máš z toho maturitnú skúšku.

t2006
autor
29. apr 2022

@sisa_s dakujem pekne za pomoc,nestudovala som 20 rokov tak nevedela som kde to hladat 🙃

t2006
autor
29. apr 2022

@pallacinka29 dakujem 😊

t2006
autor
29. apr 2022

@makova333 ďakujem za pomoc a z tej VOŠ nemam maturitnú skúšku,práveže to je pomaturitné akoby vysoká,boli tam skúšky ako na VS aj diplomovka, ale nie je to vysoká. Vtedy keď som ju študovala bolá novšia

makova333
29. apr 2022

@t2006 mas z toho titul? Statnicu? cokolvek, tak uviest.

biancarv
31. jan 2024

@t2006 ahoj, prosím ťa vieš mi poradiť čo si nakoniec uviedla ako metódu štúdia? Ďakujem.

t2006
autor
31. jan 2024

@biancarv ahoj uz si to nepamatam ale volala som im tam a boli mile mi poradili. Skus zavolat 😊

biancarv
31. jan 2024

@t2006 chystám sa zajtra. Ďakujem 😊

t2006
autor
31. jan 2024

@biancarv drzim palce,su naozaj ochotne poradit 😊

biancarv
31. jan 2024

@t2006 😊😊😊