Výber školy

misickanainternete
Dnes o 15:09

Ahojte, chcela by som študovať kriminológiu ale neviem na aku strednú školu mám ísť ísť aby mi bolo dobre íst potom aj na vysokú školu a poprípade akú?

jumama
Dnes o 15:14

Právo + policajná akadémia.

misickanainternete
autor
Dnes o 15:16

@jumama dakujem a kde je pravna stredna skola?

ssimusska
Dnes o 15:40

@misickanainternete Žiadna právnická stredná škola neexistuje 😅

janai1
Dnes o 16:00

Gymnázium

jumama
Dnes o 16:09

@misickanainternete Jeden znamy mal toto poradie skol: gympel, pravo, policajna akademia. V prave sa orientoval na trestne pravo. Az potom mohol robit vysetrovatela. Ale to je len taky priklad z minulosti, mozno niekto pomoze konkretnejsie, aku strednu si vybrat, mozno je dobre zacat to policajnou akademiou, to ja neviem...

1ryba
Dnes o 16:20

Aj chceš byť policajtka? Či len pozeráš veľa seriálov. Lebo ono je to inak, ako vidíš v TV. V polícii je určitý postup a kriminalistom sa stáva zväčša niekto, kto už má niečo odpracované v zbore. Za policajtku môzeš ísť z akejkoľvek strednej školy a potom sa budeš vzdelávať podľa potreby praxe . Žiadna škola z teba kriminalistu neurobí. Tým sa staneš až v policajnom zbore.

misickanainternete
autor
Dnes o 17:47

@1ryba rozmyslala som aj ze budem policajtka ale strasne ma zaujima ta kriminalistika a aj som si to uvedomovala ze to neni tak ako v serialoch ale neviem co ine by som mohla robit a toto ma vzdy zaujimalo