Víkendové štúdium pedagogiky

kyra3
23. okt 2023

Ahojte baby, na ktorej vysokej škole prebieha vyučovanie cez víkend? Konkrétne mám záujem o predškolskú a elementárnu pedagogiku alebo učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo (bc). Ďakujem veľmi pekne za info! 🙂 Cez týždeň neviem chodiť keďže pracujem.

medda_beda
23. okt 2023

@kyra3 primnem sa ak by ti niekto odpísal, tiež ma to zaujíma 🙂

kaktusik007
23. okt 2023

@kyra3
@medda_beda obavam sa, ze na ziadnej. Ono sa nam tu spravil taky nesvar, ze vysoke skoly zacali vyucovat externistov v piatky. Ja som na specke, tento semester mam vyuku 5 piatkov. Neprides - neumoznia ti ten predmet ukoncit.

Ak mozem poradit - zamestnaj sa po prijati na VS ako asistent pedagoga - kvalifikacne predpoklady tym ze budes studentom pedagogiky splnat budes a u takehoto zamestnavatela je predpoklad, ze ti tie piatky navstevu skoly umozni. Ba co viac, mozno ti da rocne 5 dni plateneho volna na studium.

mejackm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patricia255
31. okt 2023

@kyra3 potvrdzujem... Študujem externe v Nitre, tam je vyuka piatky/soboty (cca 10 dni dokopy za semester).

Bola som rok v Trnave, tam je vyuka LEN v soboty ale škola bola asi 100x náročnejšia, nikdy viac.

Skúšky na oboch školách boli len cez týždeň (utorok, streda...) To absolútne neberú ohľad že sme externý študenti.
Ja som do toho šla lebo mam zamestnanie ktoré mi to umožňuje...

kyra3
autor
23. nov 2023

@patricia255 ďakujem, ja už pracujem ale som v takej zložitej situácii že som pri dievčatku ktoré nestrpí iného človeka, som jej osobná pedagogická asistentka. Ale teda poinformujem sa

kyra3
autor
23. nov 2023

@kaktusik007 a ako to vychádza, jeden semester sú tri mesiace? Čiže každý víkend vyučovanie?

patricia255
23. nov 2023

@kyra3 semester je od konca septembra do polky decembra a cca skola je 10 dní. Ale po novom už sú externý na 3 roky, čiže majú za semester aj viac predmetov... 13-16 rátajte určite

kaktusik007
24. nov 2023

@kyra3 vyucovanie je tak rozne, podla rozvrhu.... mame asi 6 piatkov za cele obdobie - vratane zapisu - a potom niekedy piatok aj sobotu, niekedy iba sobotu, tento vikend mame iba v piatok a niektory vikend nebolo vyucovanie vobec..... asi tak 🙂