Vedúci/školiteľ záverečnej práce

1. apr 2023

Neviete koľko € navyše má školiteľ pri spolupráci na záverečnej práci?

dskjhfdlkdjhl
1. apr 2023

uz som viedla bakalarku, diplomovku, aj dizertacnu pracu a dostala som za to presne 0,0 nic.

autor
1. apr 2023

Fuuu a nevieš či to tak býva na všetkých školách alebo je to individuálne?

dskjhfdlkdjhl
1. apr 2023

Neviem, ci je to tak na vsetkych skolach, posobila som za cely zivot len na dvoch, mam znamych aj z inych a v podstate toto je nieco, za co nie je specialna odmena, je to normalne sucast prace, tak ako ked po semestri vyskusame vsetkych studentov.

dskjhfdlkdjhl
1. apr 2023

Samozrejme, ak su nejake odmeny, tak sef moze zohladnit kadeco, ale skor sa zohladnuje publikacna cinnost.

autor
1. apr 2023

Rozumiem, ďakujem

dskjhfdlkdjhl
1. apr 2023

A pytas sa vlastne preco? Ak to teda nie je tajne.

lucik194
1. apr 2023

moze zato dostat ak ma katedra nejake navyse peniaze....

ake nie z rozpoctu

januska12323
1. apr 2023

To je súčasť práce.

lindous
1. apr 2023

U nás viem, že je extra odmena za odškoleného doktoranda (musí skončiť načas), ale za bakalárov/magistrov nie - avšak ak je DP dobrá a je z nej publikácia, tak tá publikácia potom je zohľadnená v osobnom ohodnotení ... a ak školí BP doktorand, tak ten má za to kredity 🙂

valiant
1. apr 2023

Skolila som Bc. aj Mgr. prace. Ziadne peniaze naviac som nikdy nedostala. Bola to sucast beznej prace.

mamka1984
1. apr 2023

U externych skolitelov to dokonca ani nie je ani sucast ich prace a ani to nie je nijako financne ohodnotene. Robia to casto na ukor volneho casu, pre dobry pocit ze pomohli...

monika4487
1. apr 2023

No ja som mala naraz 4 bakalarke prace ako skolitel , 11 oponenskych posudkov a peniaze za to neboli.

klariska1
1. apr 2023

za vedenie bakalárskych a diplomových prác sa nikdy nič neplatí, každý vš pedagóg to má v náplni práce, čiže je to jeho povinnosť a má za to len tabuľkový plat... žiadne peniaze extra sa za to, samozrejme, nedostávajú, veď prečo by aj - to nie je žiadna práca navyše, je to súčasť úväzku. Jedine ak by školiteľ bol z externého prostredia, teda nebol by zamestnancom školy, a viedol by prácu, tak tam by to mohol dostať zaplatené, keďže je to normálny outsorcing.... Ale tie peniaze by za to boli veľmi biedne, určite by to nikto nerobil pre peniaze, to sa pohybuje v desiatkach eur, aspoň z mojich skúseností