V akom veku ste začali študovať vysokú školu?

2. sep 2024

Ahoj chcela by som sa spýtať v akom veku ste začali študovať vysokú školu (išla by som v 21/(mesiac pred 22) do prvého ročníka a končila v 26 Mgr, 2 roky som mala prerušené štúdium na strednej škole kvôli vážnym psychickým problémom ktoré boli spôsobené šikanou (bolo to tak vážne že som sa dvakrát pokúsila o samovraždu a pravidelne nad ňou potom celú dobu rozmýšľala než som sa vyliečila)Tá výška ktorú chcem sa musí študovať v mojom prípade externe pretože cesta tam by mi trvala 4 hodiny.

zmrzlinka2021
2. sep 2024

Začala som ako 20 ročná, hneď po strednej

ssimusska
2. sep 2024

Tiež hneď po strednej, no mám v ročníku 27 ročnú. ( 3.)Čiže ona začínala v 24.

mojemenonikto
2. sep 2024

Máš úplne v pohode vek. Vôbec ťa to nemusí trápiť. Na výške už vek nie je dôležitý. Mal som spolužiakov, ktorí končili okolo 28, dokonca zopár aj starších. Pokiaľ to ty nebudeš zdôrazňovať, nikto to nebude riešiť.

lindous
2. sep 2024

Ja som končila ako 25 ročná, ale mala som spolužiakov aj o 3- 4 roky starších na dennom, pri externom je to ešte bežnejšie, že študujú aj starší, toto naozaj nikto nerieši, nerob si kvôli tomu žiadne starosti.... dokonca keď som začala učiť ako doktornadka, mala som v skupine chalana staršieho odo mňa (prváka) 😀

kacena4
2. sep 2024

ja som začala po 40tke 👍

thirstymonk
2. sep 2024

Manželka začala dnes. Má 31. Keď ideš externe, tak je to uplne jedno, aj keby si mala 90.

luxus10
2. sep 2024

vsak nemas 70...😍

milanemila
2. sep 2024

Mala som 18-23. Urcite chod do toho a ako vidis komemtare, tak ludia zacinaju s vyskou aj ovela neskor.

kataleya
2. sep 2024

V máji tesne pred 30tkou som si dokončila druhú vysokú školu. A keď budem chcieť, tak si spravím hoc aj v 50tke tretiu 🙂 na veku nezáleží

evatko
2. sep 2024

Bc som začala v 27.
Mgr v 41.

lakebabe
2. sep 2024

Kamarátka začala právo v 30tke, už ho skončila. Takže držím palce nikdy nie je neskoro

nelka93
3. sep 2024

Začínala som ako 19.rocna

kiki68
3. sep 2024

Ja hned v 19, ale kopec ludi studuje v inom veku. Vyska je ina liga, tam bezne ludia studuju tak, ze prestupia, prerusia studium, vratia sa, maju napr erazmus a nieco sa im neuzna. Toto nikto neriesi. Mala som spoluziakov rozne vekovo.

kiki68
3. sep 2024

@kataleya Mama mala kolegu, ten studoval stale, mal vela titulov, dokonca aj z teologie. Plus mal PhD a kadeco. Jeho to bavilo

cina1
3. sep 2024

zacinala som ako 18 rocna , hned po gympli