Univerzita Komenského

21. júl 2022

Z čoho sú prosím vás prijímačky, ak by som chcela chodiť na odbor Kórejský jazyk a kultúra, alebo na biológiu? Ďakujem za odpovede.

autor
21. júl 2022

Učiteľstvo Biológie

aeruginosa
21. júl 2022

Nehnevaj sa, ale ked chces ist na VS, taketo informacie by si mala hladat na webovej stranke prislusnej univerzity a nie na Modrom konikovi…

lindous
21. júl 2022

Z vyhľadávania informácii na googli by mohli byť ..áno, znie to hnusne, ale myslím to dobre, je to pár klikov a budúci vysokoškolák by si to mal vedieť zistiť, lebo bude veľa vecí, ktoré si bude musieť vyhľadať a doštudovať sám ... ale aby som aj odpovedala, na PrifUK prijímačky bývajú iba na medicínsku biológiu, inak býva menej uchádzačov ako je kapacita, ale ak by náááhodou boli, tak pri učiteľstve sú to predemty danej kombinácie, ktorú si vyberieš v rozsahu požiadaviek na maturitu na gymnáziu

aliziana
21. júl 2022

presne, chceš ísť na VŠ a nevieš googliť?
Na Prif UK biológia v kombinácii ako spomína @lindous
https://fns.uniba.sk/fileadmin/prif/studium/202...

Kórejský jazyk, no neviem, či je niekde otvorené, ale ak áno, najskôr na Filozofickej fak. UK, tak si vygoogli tam...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. júl 2022

Ja som si to tam pozrela, ale je lepšie vedieť o tom aj niečo viac... Napríklad keby tu bol niekto, kto tam chodil, tak by mi to mohol opísať lepšie... Napríklad koľko tam tých otázok bolo a či to bolo ťažké atď... A koľko sa tam ľudí hlásilo a koľkých zobrali...

sparrows
21. júl 2022

Ja, keď som robila prijímačky na jazyky, som robila SCIO testy, ale či sa o týka aj kórejčiny, to neviem

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz