UK - predškolská a elementárna pedagogika externe

hojda17
15. feb 2022

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či tu nájdem niekoho kto študoval / študuje predškolskú a elementárnu pedagogiku na UK v BA a mohla by som sa na neho / na ňu obrátiť s pár otázkami. Hlavne by ma zaujímalo ako a kde prebiehajú hodiny telesnej výchovy, keďže viem, že telocvičňa sa nachádza v Mlynskej Doline, a či vlastne externí študenti absolvujú telesnovýchovné predmety. Vopred ďakujem každému ochotnému🙂

tortelinka
15. feb 2022

@hojda17 ja robím rozsirujuce studium primárnej pedagogiky, telesnú sme nemali, iba teóriu

ivka225
15. feb 2022

Pozor, rozsirujuce studium a externe studium su dve velmi rozdielne veci.

tortelinka
15. feb 2022

@ivka225 áno, viem, len píšem že my to máme takto, podľa mňa nikto nechodil cez covid do telocvične

hojda17
autor
15. feb 2022

A neviete mi poradiť ako to bude teda na externom štúdiu s tou telesnou? Pretože výuka má od marca prebiehať znova prezenčne. Či tam tá telesná je alebo nie, resp. či sa chodí do MD.

hojda17
autor
15. feb 2022

Najlepšie by bolo, keby sa vyjadril niekto kto už študoval ešte v tej dobe keď sa do školy chodilo normálne prezenčne a nie len online, tak ako to máme Bohužiaľ teraz :D 🙂 Ale ďakujem za odpoveď 🙂

maribell
15. feb 2022

Ahoj, ja tam študujem.. kľudne mi môžeš napísať otázky, ak budem vedieť rada ti na ne odpoviem 😊

maribell
15. feb 2022

Aha, písala som v rýchlosti 😁 už som si všimla otázky... Áno aj na externom štúdiu musíš absolvovať hodiny telesnej výchovy..teda minimálne jednu určite, potom je na tebe či si vyberieš aj ďalšie (ja som absolvovala 2) ..teraz počas kovidu sa nechodilo priamo na hodiny ale vyučujúci zadal úlohu, ktorú bolo treba vypracovať a odovzdať...

hojda17
autor
15. feb 2022

@maribell ahoj napísala som ti súkromnú správu 🙂 ďakujem