Talentové skúšky na pomaturitné 2-ročné pedagogické štúdium Trnava

llienkaa
7. mar 2023

Ahojte robil prosim niekto talentove skusky na toto pomaturitne studium Bl. Laury v trnave?

denkadenka
5. jún 2023

@llienkaa Ahoj, ja sa chystam 🫣

llienkaa
autor
6. jún 2023

@denkadenka tak drzim palce 🙂 prisla ti uz pozvanka na prijimacky?

denkadenka
7. jún 2023

@llienkaa este mi nic neprislo no maju byt 26/27.6

llienkaa
autor
7. jún 2023

@denkadenka ani mne nic neprislo

denkadenka
8. jún 2023

@llienkaa inak dost toho chcu na tie prijimacky. aj sa pripravujes?

llienkaa
autor
9. jún 2023

@denkadenka len co som si piesne pozrela vytlacila a ucim sa text nie vsetko poznam.nevies kedy by mali posielqt pozVanky na prijimacky?

denkadenka
9. jún 2023

@llienkaa ahoj, dnes mi prislo idem 27.6 a ty?

llienkaa
autor
10. jún 2023

@denkadenka ahoj aj mne vcera prislo 27.6idem tiez

denkadenka
11. jún 2023

@llienkaa tak sa tam vidime 🙂 hadam budeme uspesne 😄

monulik52
19. sep 2023

@denkadenka ahoj ako si dopadla ? Ako prebiehali talentove skusky?

denkadenka
20. sep 2023

@monulik52 ahoj, zobrali ma 🙂

denkadenka
20. sep 2023

@monulik52 ty si ako pochodila? posla mna najhorsia bola ta hudobna a ta telesna bola tiez cudna 🤔

monulik52
20. sep 2023

@denkadenka ja som sa nehlasila tento rok ale buduci planujem mozem poprosit info ohladne prijmaciek ake boli , ci prihliadali na nejake nedostatky a pod. Ako s avam pozdava zatial?

denkadenka
1. okt 2023

@monulik52 no je dobre prist skor na skusky kedze sa zapisuje podpisuje to trva, podla mna najhorsia bola hudobna a telesna, malovanie zadali temu a hodinu sme mali na to, jazykovka - cital sa text a potom mas vymysliet rozpravku ktoru ti zdali… teraz sme si mali kupit flautu kedze sa na nej hra, ja nepoznam noty takze dvax tazsie to je… kazda hodina je pisomka alebo nejaka domaca uloha… mame raz za tyzden 8h a od oktobra aj prax v skolke…

monulik52
1. okt 2023

@denkadenka jeminenko a ako to riesite s tou flautou doucujete sa niekde mimo v nejakej zuske?

denkadenka
4. okt 2023

@monulik52 to este len budeme mat, tak potom napisem 🙂

tindes
12. apr 2024

@denkadenka a cenovo je to prosim ako..? Neviete co stoji v Modre a co v Trnave..? Ja mam Modru blizsie-len sa bojim ,lebo sa hovori,ze je velmi tazka..

denkadenka
14. apr 2024

@tindes 200 na rok myslim to bolo… je to tazke, jeden den v tyzdni je prax doobeda napr streda, jeden den je skola vecer napr stvrtok… uci sa hrat na flaute + noty, najtazsia je podla mna psychologia a specialna pedagogika… tiez sa musia robit rozne prace kt sa odovzavaju a prezentuju v skole no a suvisla prax na konci roka kt trva 3 tyzdne vkuse 🙄 o tom som teda nevedela 😅

denkadenka
14. apr 2024

@monulik52 flautu sa ucia odzaciatku ako zadava ucitel

tindes
22. máj 2024

@denkadenka ahoj prosim kedy maju prednasky v tej Trnave na pomaturitne..? V akych dnoch..? Kolko sa plati pls..? Musis vediet aj hud. nastroj?

tindes
22. máj 2024

@denkadenka dakujem,ja by som robila v skolke,tak hadam by sa mi to ratalo.. a ten nastroj -fu-noty neviem,na klaviri dve pesnicky viem zahrat jednym prstom.. 😆😅🙈