Študovali ste niekto Pedagogické minimum(DPŠ) v Ružomberku?

kaitlin3
3. feb 2020

Ahojte,

študoval tu niekto v Ružomberku pedagogické minimum? Ak áno, mala by som pár otázok. Ďakujem 🙂

queeeen
14. feb 2020

@kaitlin3 ahoj aj ja sa chystám tak snáď sa niekto ozve 🙂

kaitlin3
autor
14. feb 2020

@queeeen ahoj a kedy plánuješ? Od septembra? A ideš len čisto na pedagogické minimum alebo si budeš robiť aj nejaký predmet?

queeeen
14. feb 2020

@kaitlin3 no pravdupovediac este niesom na 100% rozhodnutá aj preto zháňam nejaké skúsenosti kto tma chodil ale ak sa na to dám tak áno od septembra . Majú niekde na stránke rozpísané predmety z ktorých sa dá vybrať ? A ak študuješ plus predmet nemení to dĺžku štúdia ?

311puma
23. jan 2021

@queeeen @kaitlin3 kocky aj ja uvažujem...ale chcelo by to nejaké bližšie informácie...preto sa prepnem 🖐

oknibukaj
23. jan 2021

Ja som tam studovala asi pred 5rokmi. Co vas zaujima?

kaitlin3
autor
23. jan 2021

@oknibukaj už nič, je to pekne zastaraná univerzita, no hádam to dokončím 😁 ale ďakujem 🙂

bbacardi
1. feb 2021

@kaitlin3 ahoj, prečo zastaraná? Ja by som chcela začať so štúdiom ale našla som tvoju reakciu tak ma zaujíma prečo 🙈

kaitlin3
autor
1. feb 2021

@bbacardi no lebo mali asi ako posledný online výučbu cez koronu, ešte aj dnes... od 15.2 nám má začať výučba letného semestra, stále ju plánujú prezenčne rovnako ako v septembri keď nahnali 160 ľudí z celého Slovenska do jednej auly na cely týždeň a to ešte vtedy bola lepšie situácia ako teraz... profaci neodpisuju na maily aj tri mesiace... potom drbnu skúšku online 15 otázok za 8 minút a jedna na pol strany len aby niektorí ľudia za štúdium za ktoré si platia musia opakovať aj 4-5 krát... Ružomberok už nikdy

bbacardi
2. feb 2021

@kaitlin3 ojojoooj, tak to ešte porozmýšľam či nakoniec nepôjdem radšej do Prešova 🤦‍♀️ Tomu som sa chcela vyhnúť ale ak to má byť takto v RK tak neviem. Peniaze nazvyš nemám na opakovanie. A vážne vyhadzujú? 😳 Porazí ma.

zuzu222
11. mar 2021

@oknibukaj dobrý deň prajem chcem sa opýtať na dps v Ružomberku. Študovali ste 2 moduly a v každom boli na konci záverečná práca a štátne skúšky? Je 2. model tiež taký náročný ako prvý? Ďakujem za odpoveď

007apol
6. sep 2021

@queeeen @kaitlin3 môžem sa opýtať ? Pokračujete v štúdiu?? Alebo aj niekto iný? Mám tiež pár otázok ...”

kaitlin3
autor
6. sep 2021

@007apol tento rok nepokracujem, o rok až a neviem či v Ružomberku 🙂

vikipe
28. feb 2022

@oknibukaj ahoj, vidím tvoju reakciu že si študovala dps v RK, mňa by len zaujímalo ako často si asi mala prednášky, koľko ich asi bolo za semester? Zvládla si to nakoniec ? Bolo to ťažké ? Lebo si to chcem urobiť, ale popri tom študujem ešte na inej VS druhý stupeň. Tak si nechcem nabrať toho moc na hlavu, že či by som to časovo stíhala ..ďakujem ti za odpoveď

vikipe
28. feb 2022

@queeeen baby ahojte, dali ste sa na to nakoniec ?

queeeen
28. feb 2022

@vikipe ja som v Po nakoniec dlusky mam v juny ,uvidime 😂

vikipe
28. feb 2022

@queeeen a ako často si mávala prednášky prosím ťa ? Lebo ja si robím Mgr ešte a som myslela, že by som dala popri Tom dps, ale mám obavy, že to už bude na mňa veľa,lebo čakám ešte aj bábo 😁🤣

queeeen
1. mar 2022

@vikipe bol covid cize sme nemali nic skoro , da sa povedat ze neviem ze som studovala trebalo ist haha ale tak uvidime jak dopadnu skusky

vikipe
1. mar 2022

@queeeen no však ma to mohlo napadnut o rok skôr aspoň, heheah..ale tak tebe držím palce, dopadne to fajn 🙂

queeeen
1. mar 2022

@vikipe dakujem pekne budem to potrebovat 😂

zoja70
20. mar 2022

@queeeen ahoj cez aku univerzitu si robis dps v Po ? mate 2 moduly ?

zoja70
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
queeeen
21. mar 2022

@zoja70 presovska univerzita, model je zakladny a potom maju aj rozsirujuci ano

landrov9
7. jún 2022

Študoval niekto? Vedeli by ste mi dať bližšie info prosím? 🙂

zoja70
21. jún 2022

@landrov9 kde myslis ? na Katolíckej ?

landrov9
21. jún 2022

@zoja70 áno

zoja70
24. jún 2022

@landrov9 ja som teraz ukončila základný modul....

landrov9
24. jún 2022

@zoja70 a ako to prebiehalo? Mozem poprosit info?

jm1988
25. jún 2022

@zoja70 aj ja by poprosila o nejaké informácie o základnom module vdaka

zoja70
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja70
26. jún 2022

@jm1988
co konkretne ta zaujima... treba si uvedomit, ze je nutne urobit si oba moduly, v tom rozsirujucom si uz vyberas ci chces byt asistent, vychovavatel alebo ucitel.