Štúdium UKF Nitra - Marketingová komunikácia a reklama

lenuskas23
13. mar 2021

Ahojte, podávam si elektronickú prihlášku na UKF v Nitre, odbor Marketingová komunikácia a reklama. Treba teda potom prihlášku vytlačiť a odoslať na fakultu aj s potvrdenymi vysvedčeniami a životopisom, ak správne chápem? Ďakujem za odpovede

frederika21
22. mar 2021

@lenuskas23 ahoj. Ja idem tiež na tento odbor si pridávať prihlášku a tiež elektronicky, no nemusíš nič vytláčat a odosielať, normalne to vyplnís a odošles 🙂.

goblinko1
26. dec 2021

Ahojte, obnovujem tému nakoľko táto škola je na mojom zozname. Ste spokojné so štúdiom? Je to zaujímavé ? Náročnosť je aká? Vopred ďakujem ak sa rozhodnete mi odpobedat.

agbu0108
20. máj 2024

@frederika21 ahoj ja zacinam v nitre na ufk marketing a reklama od septembra (masmedialna komunikacia) externe a chcela by som sa spytat kde by som vedela najst povinnu literaturu? Nikde ja neviem dopatrat a chcela by som sa troska pripravit nato aby som vedela co ma caka 🙂 dakujem
@lenuskas23

aduuuuskaa
6. jún 2024

Ahojte neštudujete niekto tento odbor externe ? Mgr. ? mala by som niekolko otazok

pauliniskoxdd
10. jún 2024

@aduuuuskaa ahoj! ja tiez! napis mi pls na instagram @duro_nova mozme sa s tym nejak spolu popasovat haha

pauliniskoxdd
19. jún 2024

@agbu0108 Ahoj, ja tiez 🙂 ak by si chcela kludne mi napis na ig @duro_nova . a mozme si nejak skusit pomoct 🙂)

agbu0108
6. júl 2024

@pauliniskoxdd ahoj rada napisem a budem rada ak si budeme vediet navzajom pomoct ale ja ig nemam zial

pauliniskoxdd
8. júl 2024

@agbu0108 na fb som Paula Duroňová ☺️

07majka
22. júl 2024

Ahojte baby aj mne by veľmi pomohli akékoľvek informácie bola by som vám moc vďačná ❤️🙏