Štúdium rusistiky na Slovensku

tipikael
Včera o 13:38

Ahojte, je tu niekto. Kto študuje rusistiku v (Prešove/Banskej Bystrici/Trnave pod). Mam zopár otázok ohľadom rusistiky a odboru učiteľstva.

ksenia16
Včera o 14:25

Komu ťa reč je potrebná. Hnus. Deti odmietajú to sa učiť

ivka225
Včera o 14:46

@ksenia16 Netreba stotožňovať reč a jazyk so špinavou čvargou, ktorá je tam teraz pri moci a tupým obyvateľstvom, ktoré ju väčšinovo podporuje.

tipikael
autor
Včera o 14:57

@ksenia16 Nemyslim si, ze to bola odpoved na moju otazku

jaja20
Včera o 15:58

@ksenia16 Netrep. Po rusky som sa dohovorila aj v Dubaji a Dominikánskej republike. A to ovládam aj angličtinu a nemčinu. Nie nadarmo sa vraví : Koľko rečí vieš, toľkokrát si človekom.

dskjhfdlkdjhl
Včera o 16:11

@ksenia16 Ty sa nauc aspon slovencinu, lebo si napisala sice len tri vety, ale vyzeraju horsie ako z google prekladaca.

vroni
Včera o 17:57

@ksenia16, hnus je tvoj príspevok a hnoj v tvojej hlave. Ruština je nádherný jazyk a ruska klasická literatúra obsahuje mnohé poklady. Hovorí ňou vyše 250 miliónov ľudí. Že Rusko ma momentálne politické zastúpenie aké má, to je iná kapitola. Ale autorovi poradiť neviem.

tipikael
autor
Včera o 18:05

Bolo velmi zaujimave citat vasu hadku. Ale mohol by mi prosim niekto odpovedat na otazku ?

ksenia16
Dnes o 09:06

@dskjhfdlkdjhl ďakujem, ešte raz mi to nápis z diakritikou prosím

ksenia16
Dnes o 09:07

@dskjhfdlkdjhl voláš sa... Dhklfdrhbm?

dskjhfdlkdjhl
Dnes o 11:27

@ksenia16 Kľudne Ti to napíšem aj s diakritikou. Nauč sa slovenčinu, lebo Tvoje príspevky vyzerajú ako keby ich vyprodukoval google prekladač. To, ako sa ja volám, Teba nemusí zaujímať, rovnako ako mňa nezaujíma Tvoje meno.