Štúdium psychológie - Trnavská univerzita

luciadurackova
4. júl 2023

ahojte,

rada by som sa spytala,ci su tu nejake uzivatelky, ktore studovali/studuju psychologiu na trnavskej uni.
Prijali ma na externe studium od septembra a rada by som vedela, ako narocna je skola pocas roka (ci sa pisu nejake seminarky/priebezne testy, ci su ucitelia ustretovi, ak nahodou nieco nestihnete...)
som na materskej, tak sa trosku bojim, ako zladit rodinu aj skolu.

dakujem pekne za kazdu skusenost!

s2i8m
12. júl 2024

@luciadurackova Práve som si zazolila účet len kvôli tomuto postu.. prosím ťa z čoho sa robili prijmacky? Ja sama zvažujem externe štúdium a dosť ma desí aké
nešpecifikované podmienky prijatia vlastne sú. O teste a Tom ako sa na neho pripraviť som sa zo stránky nič nedozvedela

den234
26. júl 2024

@luciadurackova prosím Ťa ak si pamätáš z akých úloh sa skladal prijímací test na TRUNI? aké otázky tam boli? Chcela by som len vedieť načo sa mám zamerať, plánujem isť o rok na psychológiu na TRUNI a vôbec neviem ako sa mám na ten test pripraviť. Iba viem, že je to test o všeobecných schopnostiach či by si mi ho lepšie nedefinovala. Z čoho sa skladal, bol to taký iq test? Že tam boli nakreslené obrázky a aký obrázok bude další..... skratka aké úlohy v tom teste boli.
Ďakujem za odpoveď .
Veľmi mi tým pomôžeš.🙂