Štúdium práva popri medicíne

31. aug 2021

Dobry den,
je tu niekto, kto siel studovat externe pravo popri medicine alebo poznate niekoho takeho?

pseudomonas87
31. aug 2021

Poznám ,že po práve vyštudoval medicínu...ale paralelne??? Ufff, tak to klobúk dole

pribinak
31. aug 2021

Možno sa to dá, neviem, ale to nebude ani dobrý doktor, ani dobrý právnik

ovaaa
31. aug 2021

Iná kapacitná hlavička....

zuzik307
31. aug 2021

dvaja spoluziaci z rocnika, ale nie subezne...po medicine isli na pravo...

alexandra2010
31. aug 2021

prof dr Celec atd atd atd....... Vazne. Bol mojim spoluziakom 🙂

yollanda
31. aug 2021

Whaaaat?

macekovam
31. aug 2021

Nerobila by som to.. Jedného dňa bude toho na teba veľa ale bude neskoro... Budeš troska potulujuca po okolí.. Poznám jeden prípad...

linibini
31. aug 2021

Mám spolužiačku, po medicíne právo externe 🙂. Hlavička, šikulka.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
31. aug 2021

Pravo externe? Som myslela, ze tento odbor sa externe neda

lenja123
31. aug 2021

Bývala spolužiačka študovala právo externe pred pár rokmi. Popri práci na 100% úväzok a dvoch malých deťoch. Čiže myslím, že časovo podobne náročné. Takže asi sa to dá, ak máš na to predpoklady.

oslo1
31. aug 2021

Priatelka studovala posledny rocnik farmacie a prvy rocnik mediciny. Potom Este studovala Tu medicinu s babatkom.

sabinka022
31. aug 2021

Moja spoluziacka na Karlovke v Prahe studovala subezne medicinu a pravo. Denne studium obe,ale na prave si vybavila individual studijny plan. Obe skoly koncila s cervenym diplomom. Popri skole stihala konicky,priatela,kamaratov. Pracuje ako psychiatricka a pocas studii tvrdila,ze chce byt riaditelka nemocnice. Ona ale mala neskutocnu hlavu. Raz precitala stranu a vsetko hned vedela. A este k tomu aj dobre vyzerala haha 🙂 no urcite toto kombo nie je pre kazdeho,skor len pre vynimocnych,ktory maju pamat ako ta spoluziacka

dadka75
7. sep 2021

@beata_k Napríklad ak by sa venovala súdnemu lekárstvu...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmera50
6. apr 2023

@martinkatinka dá sa už

esmera50
6. apr 2023

@sabinka022 aj ja a sestra sme mali takú pamäť, len sme si blbo vybrali školu ...A teraz, po rokoch, sa bojím, že už je pamäť horšia a pomalšia, a neviem, čo robiť, či ísť študovať znovu niečo normálne alebo nie, lebo medina ani právo by ma veru nebavili, a som nešťastná, uvažovala som o psychológii, ale neviem, či to má význam, v dnešnom svete človek ostane bez práce...