Štúdium popri deťoch

19. apr 2023

Zienky neviem či ste tu také ktoré ste chceli zmeniť povolanie . Ja som vyštudovala kozmetiku no momentálne čakám babo, som tesne pred pôrodom a práca ma bavila no veľmi ma to ťahá k zdravotníctvu . Teda konkrétne pôrodnú asistentku . Len to by som musela začať znova strednú a tak vysokú . Myslite že sa to v mojom veku 32 rokov oplatí ? Už sa vo svojom odbore cítim vyhorena a chcela by som robiť niečo zmysluplnejšie . Pripadne skúste napísať svoj názor alebo skúsenosť .
Možno mi len hormóny bijú do hlavy 🙈

dori2
19. apr 2023

si si ista ze aj strednu aj vysku? ved z roznych strednych chodia ludia na rozne vysky…

autor
19. apr 2023

@dori2 na zdravotnícke vzdelanie musím od základov takže aj strednú teda vedia urobiť výnimku s tým že mam maturitu z inej školy teda absolvovať len odborne predmety .

dori2
19. apr 2023

tak strednu si mozes takto soravit a vysku aj popri praci

dori2
19. apr 2023

ja som zastanca toho ze mame robit po com tuzime, nie chodit do prace len preto ze musime

laura164
19. apr 2023

Nemôžeš ísť na denné štúdium bez zdravotnej školy? Keď externe tak by mala byť Stredná zdravotná

lindusss2016
19. apr 2023

Ja mam 36, titul mgr. a isla som tento rok na strednu zdravotnicku. Chod, ked ta to bavi a ked ri to manzel umozni. My musime v skole stravit kazdy ttzden dva cele dni

kyra3
20. apr 2023

@lindusss2016 dobrú deň/ahoj, vy chodíte do Zámkov? Môžem súkromnú správu? Ďakujem 🙂

kyra3
20. apr 2023

Aj ja sa teraz rozhodujem, taká ma to k školstvu a zdravotníctvu, mám dve detičky a s mojou školou si neviem nájsť prácu. Ak chces nápis správu🙂

mmmmn
20. apr 2023

Ak mas maturitu, vies sa hned prihlast na bc odbor porodna asistencia.

sono2
20. apr 2023

Nie si vôbec stará. Záleží ako s dieťaťom. Ja by som to nedala ani pri staršej ani pri mladšej.
To som si robila vodičský pri staršej na prvýkrát, ale teda, náročné to je popri dieťati. Proste na učenie treba mať kľud hodiny.
Ak ti ma kto pomôcť prečo nie

kyra3
20. apr 2023

@mmmmn ale len denné štúdium ak sa nemýlim však?

sparrows
20. apr 2023

Pozri, aj kebyže budeš znovu študovať nejakých tých 7-10 rokov, aspoň budeš môcť robiť, čo chceš. 40 budeš mať tak či tak, je len na tebe, či budeš mať 40 s titulom z pôrodnej asistencie alebo 40 bez

lindusss2016
20. apr 2023

@kyra3 ano, do NZ, kludne pis