Štúdium na VŠ - Fakulta Aplikovaných jazykov - Bratislava- Katedra Germanistiky - Ekonomická univ BA.

menonetreba7
10. jan 2021

Dobrý deň , niekto kto študoval tento odbor ?
Ako by ste to hodnotili ?
Poprípade aké predmety sa tam vyučovali ?

zuzanna822
12. jan 2021

@menonetreba7 odporucam pozriet sylaby. Moja kamaratka zacala minuly rok prvy rocnik, a nie je spokojna. Cakala ovela vascie zameranie na jazyk sam o sebe, nie na ortoepiu ortografiu a delenie hlasok v nemcine.

menonetreba7
autor
12. jan 2021

@zuzanna822 ďakujem pekne , prepáč ale sylaby ? to nepoznam , čo to je ?

zuzanna822
12. jan 2021

@menonetreba7 to co obsahuje predmet, co sa budes ucit, ake su podmienky ukoncenia🙂

menonetreba7
autor
12. jan 2021

aha ďakujem pekne. A ked si spominala tvoju kamaratku tak ako som citala , takze to hodnotila ako na urovni slaba vyucba ?

zuzanna822
12. jan 2021

@menonetreba7 nie slaba podla mna, ale zatial podla tych par mesiacoch co tam bola, jej to prislo velmi pouckove, zamerane na gramaticku teoriu. Ale je mozne ze vo vyssom rocniku sa to zmeni, no, musis si to naozaj nastudovat. Aj ja ked som sla na vysku, nepozrela som si to a po roku som menila

kayyaa
12. jan 2021

@menonetreba7 no ono vzdy studium jazyka je dost teoria - morfologia, syntax, lexikologia, semantika, atd...nie je to o tom, ze sa ucim jazyk samotny, ten by uz mala vediet...studium jazyka na VS je proste z velkej miery sucha teoria😅

menonetreba7
autor
29. jan 2021

takže to som ja , tak chcela by som sa opýtať či ste to študovali samostatne ako nemecký jazyk alebo ste to museli s niečim kombinovať a či existuje len jednoodborove studium germanistiky ?