Študijné centrum BASIC, máte skúsenosť?

rencika8
23. júl 2019

Ahojte
Máte niektorá skúsenosť? Pomáhajú pri učení či už deťom alebo dospelým a chcela by som vedieť ako
Ďakujem za reakcie

jaja1979
23. júl 2019

@rencika8
@rencika8 prečítaj si túto diskusiu. Je to všetko založené nA princípoch scientológie. Osobne som mala jednu ich knižku v rukách, ktorú priamo napísal zakladateľ scientologickej cirkvi a je určená priamo deťom pri učení. Keď som zistila, čo je za tým, radšej som dala ruky preč... https://www.modrykonik.sk/forum/skolak/ucenie-nemusi-byt-mucenie/

magdalena90
11. máj 2021

@rencika8 Asi to uz neni aktualne,ale mozno este niekomu pomoze. Dcera tam chodila asi 2 mesiace. z mojho pohladu tam ziadny zazrak neurobili, napisali si s nou domace ulohy akurat. aj tie obcas vyzerali akoby ich nikto neskontroloval(je prvacka). Ziadne prvky scientologie som ale nepostrehla.

rencika8
autor
11. máj 2021

@magdalena90 ja som bola s malým na takej ptvej ukážkovej hodine ale potom sme tam už nechodili. Dcerka ma nejaký problém ? Ako sa jej darí v škole

magdalena90
13. máj 2021

@rencika8 podla psychologicky ma znizenu pozornost, na hranici s diagnozou. v skole mame problem hlavne s tym sustredenim, zabuda si poznacit domace ulohe, zabuda knihy v skole🤦🏻‍♀️😃 takych deti je mozno viac,ale uz ma na to upozornovala triedna,tak som to chcela nejak riesit.

srnka2405
2. júl 2021

No ja neviem... moja dcera tam chodila..pracovali s nou a ma vyborne vysledky.. zacala citat knihy..ale hlavne bolo, ze ona sama chcela zlepsit skolu.. teraz je uz dospela, na VS a aj tam sa jej dari... kym nevyskusam, nehodnotim dopredu.. pre mna za mna, nech to je hocico.. hlavne, ze to pomaha...

magdalenkami
3. júl 2021

@srnka2405 Viete mi prosim povedať cenu?Nikde som sa nedopatrala...

julia204
3. júl 2021

syn tam nastupuje 12.7. na doucovanie s citania..10 dni od 8:30 do 10 hod cena 250€ ...

fafa20
24. okt 2021

Basic nikdy viac obyčajná organizácia a oblbovak feti