Stredná pedagogická škola v Turčianskych Tepliciach - pomaturitné štúdium

janecka74
24. apr 2018

máte niekto skúsenosti so štúdiom na Strednej pedagogickej škole v Turčianskych Tepliciach ? myslím externé štúdium odbor predškolská a elementárna výchova. Ďakujem

javorina25
24. apr 2018

.

anabeth
26. apr 2018

ja študujem to isté len v ba- ak chceš podrobnosti ohladom študia- je to to isté
u vás sú len prísnejšie a náročnejšie talentovky- boli tam baby-

janecka74
autor
26. apr 2018

ja mám bližšie Levoču, ale tam je veľmi prísny systém vyučovania, preto sa pýtam na Turčianske Teplice, lebo v Tur.Tep. vyučovanie funguje ako na vysokej škole, formou konzultácii. Preto som chcela skúsenosť priamo od niekoho kto tam študuje alebo študoval. Aj tak ďakujem za reakciu.

sis789
27. apr 2018
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

Nemám v tomto skúsenosti (v tejto konkrétnej oblasti) ale ak ti môžem poradiť určite si sprav ku pedagógii dodatočné kurzy aby si mala čo odovzdať ďalšie deťom. Napr. digitálna garáž od google je zadarmo tam ti také veci o online reklame povedia. Taktiež juventa máva zadarmo školenia určite to čekni.

katarina161
10. máj 2018

Ja som chodila externe na Poziarnicku do Kosic a vrelo odporucam ... len skvele skusenosti mam ... a je to blizko od aut.stanice (10-15min)peso

katarina161
10. máj 2018

Bola som prijata do Levoce ale 1 den mi tam bohato stacil ... nikdy viac

janecka74
autor
10. máj 2018

@katarina161 prosím ťa, ako fungovalo vyučovanie, v piatky, soboty ? riadne vyučovanie alebo formou ako na vysokej škole ? dik za odpoveď

katarina161
10. máj 2018

Vsade je inak ... v Kosiciach bola skola od 13.30 do kedy ako cez prestavky ked sa ide tak o 17.tej ... skola bola len stvrtok a fungovalo to ako na zakladnej skole

katarina161
10. máj 2018

V pripade ze do skoly nemozete ist nic sa nedeje ... netreba ziadne potvrdenky ... ak je v ten den pisomka a nemozes prist kontaktujes mailom ucitela

janecka74
autor
10. máj 2018

@katarina161 vyučovanie len v štvrtok ? 😒 každý týždeň ? platí sa školné ? neviem nájsť žiadne informácie na ich stránke ohľadom poplatkov.

katarina161
10. máj 2018

Myslim ze 15-20e mesacne ale platit mozes ako chces ... ci mesacne alebo naraz ... niektory moji spoluziaci platili na konci 2. rocnika este za 1.rocnik ... ja som platila kazdy polrok

katarina161
10. máj 2018

Co viem tak v Humennom co je pegecka pomaturitny uz chodia utorok a stvrtok

janecka74
autor
11. máj 2018

@katarina161 Ďakujem za informácie

katarina161
11. máj 2018

Za malo, ak by ta nieco este napadlo, kludne pis 🙂

janecka74
autor
11. máj 2018

@katarina161 predsa ešte niečo , aký je tam cudzí jazyk ? chcela som si pozrieť rozvrh, ale nič neukazuje. predpokladám že všetky predmety sú také ako na iných pedagog. školách.

andreahnatova
23. jún 2018

ahoj,ja som prijata na pomatur. studium na Poziarnicku. Je ta skola narocna?treba sa vela ucit?

katarina161
23. jún 2018

Je super ucitelia su skvely ... ak nemozes ist do skoly da sa dohodnut s ucitelmi no presla som viacero skol a jedine co som sa poctivo ucila bola biologia lebo to uci zastupkyna a ona si nato potrpi inak v pohode

andreahnatova
25. jún 2018

Dakujem,a ake su tam predmety?A maturujes z coho.

katarina161
25. jún 2018

MATUROVALA SOM Z BIOLOGIE, PEDAGOG.A PSYCHOLOG

katarina161
25. jún 2018

Boli super .... na maturach dobre temy otazok maju ... o zivota obkecas ... I ked budu robit male bububu ale v s n matur budu zlaty ..

katarina161
25. jún 2018

Staci ked ku kazdej otazke ja som mala v jednej otazke 3 podotazky povies 10 viet ked nevies v pohode ta navedu

katarina161
25. jún 2018

Prakt.cast je tvoja praca ... budes mat na nu sa mi zda 3 mesiace na jej vypracovanie ... ja som mala temu o zvieratkach

katarina161
25. jún 2018

K svojej praci urobis vyrobok a ten prezentujes ... budes mat skolitela usmerni ta ... temu prace si tahas

katarina161
25. jún 2018

Predmety najdes ked si das do google pom.studium uc.pre ms a vych ... vsade su rovnake

katarina161
25. jún 2018

Inak domace ulohy si rob lebo oni to beru v uvahu

katarina161
25. jún 2018

Ak mas za sebou plavecky vycvik, pytaj si potvrdenie aby si ho uz nemusela robit cez pegecku

katarina161
25. jún 2018

Ak nieco kludne sa pytaj

andreahnatova
26. jún 2018

Dakujem, si zlata.ja mam dilemu,lebo ma zobrali aj do Levoce.a tu mam 15min po dialnici.ale nepocula som na nu nic dobre.a tato Poziarnicka mi bola hned sympaticka.strasne mili ucitelia boli pri skuskach.vies vraveli:vsetko sa da vyriesit.taki pohodaci. a v tej Levoci nas brali ako fakt nejakých stredoskolaov.takto to musi byt a hotovo,proste ziadne kompromisy.a kedze mam 2 deti-5 a 9.,nemam len skolu a robotu,tak mi ta Levoca za tie stresy fakt asi nestoji.pocula som ze je horsia ako vyska.dakujem ti za info,a ked ma daco napadne este ta asi budem otravovat.zatial diki papa

andreahnatova
27. jún 2018

ahoj ,este ma napadlo ohladom tych povinných kurzov.lyziarsky nam spominali ,ze to bude 1 vikend ale este su 2 a o tych nehovorili.-vies mi povedat ako dlho trva plavecky kurz a kurz ochrany zdravia,ci daco take. dakujem