Štátnice a stres

17. apr 2023

ahojte...čakajú ma štátnice a chcem sa poradiť...nemáte niečo overené na stres? nechcem to na pravidelné užívanie, len konkrétne na danú príležitost ...našla som si kopec volnopredajných liekov, ale radšej by som niečo overené

deti95060810
17. apr 2023

magnézium - len ten ti nemusí zabrať...
daj si predpísať Neurol - ale vyskúšaj si len 1/4 tabl.

koniarova
17. apr 2023

Persen

panelacikova
17. apr 2023

ja som mala neurol pred oboma. pred jednou som si dala 1 celu (ale nepamätám, koľko mala mg) a pred druhou až 2 celé 😀 ale vysypala som zo seba tie odpovede jedna radosť.... 😀

hradnapani
17. apr 2023

s neurolom by som neexperimentovala, mne napriklad nesadol., sice stres a nervozitu ako tak odbural, ale necitila som sa pri nom dobrem taka bez energie, Uzivaj pravidelne overene pripravky - magnezium (magnerot, galvex atd), B.komplex, pred spanim persen, je plno ukludnujucich cajov na cele s medovkou.

anetka34
17. apr 2023

@panelacikova Mne dala spolužiačka polku Neurolu večer, vraj ona si dala predpísať, aby sme sa dobre vyslali, dala som si pol tabletky a ja som sa ledva odtackala do postele. Ale v noci nás zobudil pes. Keby mi ho dala pred štátnicou ráno, asi by ma musela dovliecť pred komisiu 😅. To už som musela nejako vydržať.
Persen mne ako alergičke tak upchal prínosové dutiny, že som skončila u krčného. Netušila som vtedy, že až také reakcie budem mať.

koniarova
18. apr 2023

@mirkava toto aj mne pomohlo. 👍

panelacikova
18. apr 2023

@anetka34 ja keď ti napíšem, že na jednu z tých štátnic som si to odšoférovala tam aj nazad, tak asi neuveríš 😀 ja som bola taká vyklepaná, že nebyť neurolu, tak asi dostanem srdcový záchvat 😀 asi to bol ten najslabší, ja fakt nepamätám, ale isto to bol neurol...