Štátne skúšky

kaja765
2. jún 2024

Ahojte je tu niektokto obhajil svoju BP ale nepresiel zo statnej skusky? v auguste je opravny termin a promocie su v juni a v oktobri. Nevieme ci su nejako rozdelene na extérnych a dennych studentov tie promkcie.... Dakujem za kazde info.

1katarina2
2. jún 2024

Toto ti povedia iba na študijnom oddelení, prípadne študijná poradkyňa. Napíš im mail a opýtaj sa, či je šanca, že budeš mať promócie. Bola som na 2 VŠ a na oboch ľudia z opravného termínu nemali nárok na promócie

1ryba
2. jún 2024

Na mojich posledných promóciách sme boli pozbierané všetky odbory z jednej fakulty. Boli tam zrejme aj takéto prípady ako ty. Prečítali odbor a daní študenti si išli pre diplom, potom ďalší odbor a potom ďalší. Z jedného odboru boli napr. iba 3 študenti, takže ťažko by trom robili zvlášť promócie.

1ryba
2. jún 2024

Podľa mňa môzeš ísť na októbrové promócie. Ale diplom ti dajú aj bez promócií, ak ho potrebuješ. Konzultuj so študijným odd.

januska12323
2. jún 2024

Ty budeš mať promócie v októbri. Na stránke fakulty by ste mali mať zoznam kedy má aký odbor.

kaja765
autor
2. jún 2024

@januska12323 len to zvladnut v auguste obhajoba prebehla ok tema tiez v praktickej ma tak nachytali ze amen.... cize pojdem z téz a praktickej vsak? Kedze bakalarka je archivovana uz v crzp

zuzuliennka1
2. jún 2024

@kaja765 ved bakalarku mas obhajenu a mas z nej aj znamku nie?
tak potom mas uz len ten zvysok statnic. a info o promociach ti daju priamo na skole - kazda to ma inak. ani na nasej ti, co statnicovali ako opravny termin, promocie nemali. len po statniciach dostali diplomy

kaja765
autor
3. jún 2024

@zuzuliennka1 ano znamku mam z bakalarky ta ked nebudu promocie tak co uz hlavne ze bude diplom a pokoj s ucenim 🤣 presne na kazdej skole je to ine

tilly
3. jún 2024

Ja som síce bakalára urobila na prvý sup, ale počas magisterského štúdia som si dala materskú, tak som končila neskôr a mali sme promócie. V novembri a bolo nás pomerne dosť tam, keďže na prvú supu to dalo len 9 ľudí z ročníka, nastupovalo nás asi 200 😆. Ťažké štátnice...

januska12323
3. jún 2024

@kaja765 bakalárku máš obhajenu tak budeš mať skúšku len z toho predmetu ktorým si neprešla. Je ich viac? Máš 3 mesiace na učenie to dáš.

kaja765
autor
4. jún 2024

@tilly o boze ale klobuk dole 😉