Spolupráca na bakalárskej práci

29. mar 2023

SOS časová tieseň😃 nepoznáte/nemáte niekto nejaku firmu, ktorá by bola naklonená spolupracovať so študentom na bakalárskej práci? Ak áno, napíšem vám správu. Vďaka!❤️

nicicka
29. mar 2023

Co je ťažké na bakalárke? Dáš dokopy co už niekto vymyslel. V praxi sa bakalarka robí 1x za týždeň

sasenka251
29. mar 2023

Napíšte správu ak máte záujem.

januska12323
29. mar 2023

Za dva týždne napíšeš celú prácu aj so zdrojmi.

autor
29. mar 2023

Tu ide o praktickú časť, teoretická je celá napísaná a v poriadku 🙂

nicicka
29. mar 2023

A aká oblasť?

martul
29. mar 2023

Ako sofistikovane si to napísala, že ,, naklonená spolupracovať"😁

mikadooo
29. mar 2023

Tiež ma zaujíma oblasť.

autor
29. mar 2023

@nicicka @mikadooo Potrebuje od firmy zadanie rozhodovacieho problému z minulosti/súčasnosti, v bakalárke by sa venoval spracovaniu toho problému jednou z metód na rozhodovanie v riziku a to je všetko…😃 Je to študent z ekonomickej 🙂

mikadooo
29. mar 2023

Čiže musí ísť o nejaké rizikové rozhodovanie, hej? Resp. nejde o rozhodovanie typu do akého formátu dať interné nariadenia tak, aby to bolo čo naintuitívnejšie pre každého zamestnanca firmy bez ohľadu na to, na ktorom oddelení pracuje?

autor
29. mar 2023

@mikadooo áno, musí ísť len o rizikové rozhodovanie 😕

autor
29. mar 2023

@mikadooo napr. podnik sa rozhoduje, či investovať do akcí alebo obligácií, ale poznáme len pravdepodobnosti úspešnosti alebo neúspešnosti…

mikadooo
29. mar 2023

Také žiaľ v svojej práci nemám. Jedine riziko, že ma vyhodia, keď budem obchádzať dohodnuté pracovné postupy 🤭.

autor
29. mar 2023

@mikadooo v pohode, ale ďakujem😊❤️

mikadooo
29. mar 2023

@mikadooo hmm snáď sa niekto ozve. Ja nie som na takej pozícii.

ivka225
30. mar 2023

Neexistuje zakon, podla ktoreho by neodovzdanie bakalarky bolo trestnym cinom. Toto je typicka situacia, ked student nieco nestihol urobit nacas. V takom pripade sa netreba pokusat o porusovanie studijneho poriadku a etickych noriem, ale prijat nasledky a pracu odovzdat o rok, uz vypracovanu podla poziadaviek.

ajka0207
30. mar 2023

@ivka225 ako si na toto prišla? Veď on ani len nepíše že je to potrebné tento rok, a aj keby, stále ma mesiac. Za mesiac ak zoženie firmu to stihne v pohode aj dva krát.